Moderátorka Jolana Voldánová slaví 51. narozeniny: Zprávy opustila po 18 letech, na čem pohořela ve StarDance?

Jolana Voldánová je česká rozhlasová a televizní moderátorka.
Zdroj: Profimedia.cz
Jolana Voldánová je česká rozhlasová a televizní moderátorka.Jolana Voldánová je česká rozhlasová a televizní moderátorka.Jolana Voldánová je česká rozhlasová a televizní moderátorka.Jolana Voldánová je česká rozhlasová a televizní moderátorka.+ 5 fotek+ 6 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Oblíbená moderátorka Jolana Voldánová patřila řadu let k nejvýraznějším tvářím České televize. Neuvěřitelných osmnáct let moderovala hlavní večerní zprávy. Mohli jste ji vidět také v první řadě taneční soutěže StarDance.

Petra Járková
Petra Járková 12. ledna 2020

V roce 2011 probíhala v České televizi vlna odchodů. Už v té době se spekulovalo o konci hlavní hvězdy večerních zpráv, která čtyřikrát vyhrála anketu TýTý v kategorii Osobnost televizního zpravodajství. Jolana však ještě dva roky na pozici zůstala a z vyjádření, která po odchodu dávala do médií, bylo jasné, že pro ni tato situace není snadná.

Odchod na vrcholu

„K tomuto rozhodnutí jsem postupně spěla několik let. Ve své profesní kariéře televizního zpravodajství se mi podařilo dosáhnout pomyslného vrcholu, svou práci jsem měla a stále mám velmi ráda, ale cítím, že uzrál čas posunout se ještě někam dál. A přestat se má právě v tom nejlepším,“ odůvodnila tehdy svůj odchod moderátorka, kterou na pozici nahradila Daniela Písařovicová.

Talentovaná tanečnice

To, že je Voldánová nejen talentovaná moderátorka, ale i tanečnice, ukázala její účast v taneční soutěži StarDance. Té se zúčastnila v roce 2006 a šlo tenkrát o úplně první řadu této oblíbené soutěže. Skončila tehdy v pátém kole, kdy se jí nepovedla samba.

Ellen je známá svou dobrou náladou.
Mohlo by Vás zajímat:

Lesbická moderátorka je miláčkem Ameriky: Ellen DeGeneres baví svět ve své show a bojuje proti AIDS

Tancem ke štíhlé postavě

Diváci si jistě vzpomenou, že moderátorka tenkrát tancem neuvěřitelně zhubla. Mluvilo se až o patnácti kilech a nutno podotknout, že jí to v tanečních kostýmcích neuvěřitelně slušelo.

Soukromý život

Je vdaná za podnikatele Petra Císařovského a společně vychovávají tři děti. Dnes už se ve společnosti objevuje zřídka a žije spokojený rodinný život.

NA POHLEDNOU MODERÁTORKU JOLANU VOLDÁNOVOU SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Bývalá primátorka Prahy Adriana Krnáčová o rakovině prsu: Partner mě opustil, nechtěl být s nemocnou ženou

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články