Fit a krásnátestovánísoutěže

Návštěvníci 3: Jean Reno a Christian Clavier strávili v Česku měsíc a půl. Proč si zamilovali Pernštejn?

Zdroj:Čsfd

+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Středověký rytíř Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille jsou chyceni v labyrintu času, který je nakonec vyplivne do vzrušující doby epochálních dějinných změn a převratů. Do doby Velké francouzské revoluce. Film se zčásti točil v Česku, pojďme se tedy podívat na to, jak se u nás hercům líbilo.

Petra Járková 14. srpna 2019

Revoluční doba

Kromě nepochopitelných pořádků musí oba čelit i svým potomkům. Extravagantní a zhýralí aristokraté v linii rytíře Godefroye to mají v revoluční době trošku nahnuté a potřebují se dostat z Francie pryč. Zatímco z pradětí sluhy jménem Jacquouille La Fripouille jsou nadšení revolucionáři a mají v plánu zabavit jejich hrad i veškeré bohatství.

Pán a kmán

Doba nevratných sociálních kotrmelců by zamotala hlavu leckomu a klasicky uspořádaná dvojka ze středověku „pán a kmán“ to bude mít dvojnásobně těžké. Tolik situačních gagů, šílených situací, dialogů a hlášek už žádná jiná revoluce nezažije. A slavný tyran Robespierre si bude přát, aby tyhle dva blázny nikdy nepotkal.

Thumbnail # Francouzská komedie Návštěvníci: Chyby v dobových kostýmech i špatný jazyk
Mohlo by Vás zajímat:

Francouzská komedie Návštěvníci: Chyby v dobových kostýmech i špatný jazyk

Pernštejn

První klapka bláznivé francouzské komedie padla 13. dubna 2015 na jihomoravském hradě Pernštejn. Tvůrci zde připravovali scény ze středověkého sídla rytíře Godefroye de Montmirail, z něhož se rytíři a jeho sluha vydali na další šílenou cestu do budoucnosti. Oba herci si moravskou krajinu velmi oblíbili a nejeden večer okusili naše vyhlášené bílé i červené víno.

Další české lokace

V Česku francouzské filmové hvězdy Jean Reno a Christian Clavier strávili při natáčení filmu celkem měsíc a půl. V dubnu a květnu 2015 točili na zmíněné jižní Moravě, ale také v Kutné Hoře, Praze a na několika zámcích středních Čech. Konec natáčení probíhal v Belgii, kam se s francouzskými tvůrci přesunul i osvědčený český štáb.

Česká hudba

Hudbu do filmu Návštěvníci 3 nahrál Český národní symfonický orchestr.

FOTOGRAFIE Z FILMŮ NÁVŠTĚVNÍCI MŮŽETE VIDĚT V GALERII:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu