Fit a krásnátestovánísoutěže

Něco jako láska: Kutcher zajistil neuvěřitelnou návštěvnost, pro režiséra Colea byl snímek jízdenkou do Hollywoodu

Thumbnail # Něco jako láska: Kutcher zajistil neuvěřitelnou návštěvnost, pro režiséra Colea byl snímek jízdenkou do Hollywoodu

Zdroj:Čsfd

Něco jako láska je romantická komedie o osudu, spojení a tenké linii mezi příležitostným přátelstvím a láskou až za hrob. Emily a Oliver jsou zcela odlišní lidé, kteří se před sedmi lety potkali na palubě letadla z Los Angeles do New Yorku a už tehdy si uvědomili, že se k sobě snad ani nemohou hodit méně.

Petra Járková 18. září 2019

Opakovaná setkání

Amanda Peet a Ashton Kutcher prožijí neočekávaný sex na palubě letadla. O nic jiného mezi nimi nejde. Po následujících sedm let je ale osud svádí znovu a znovu dohromady – bohužel pokaždé v nesprávnou chvíli. Zatímco se potýkají s problémy ve vztazích, střídají kariéry a trpí stále novými rozchody, postupně se z příležitostných kamarádů stávají nejlepšími přáteli, kteří se spolu mohou bavit o všem. Oba zoufale hledají lásku a vztah, které by nebyly odsouzeny ke katastrofickému konci, až je jejich sedmileté přátelství dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná… něco jako láska.

Komedie za 30 milionů

Komedie stála producenty 30 milionů a už během prvního víkendu vysílání v kinech vytáhla z amerických diváků 7,5 milionu dolarů a za dva týdny promítání necelých 19 milionů.

Dveře do Hollywoodu

Pro režiséra Colea byl snímek vykročením směrem k Hollywoodu. Do té doby měl za sebou jen televizní produkce nebo komedie Bílá vdova a Holky z kalendáře.

Thumbnail # Adele potají koupila zámeček, a bude tak novou sousedkou Cameron Diaz či Ashtona Kutchera. Podívejte se!
Mohlo by Vás zajímat:

Adele potají koupila zámeček, a bude tak novou sousedkou Cameron Diaz či Ashtona Kutchera. Podívejte se!

Debutující scénárista

Scénárista Colin Patrick Lynch filmem Něco jako láska debutoval na tomto postu. Jako herec se však již objevil například ve filmech Terminátor 2: Den zúčtování nebo v seriálech Jossa Whedona Firefly a Angel. Je také uznávaným divadelním hercem a autorem několika divadelních her.

Kutcherovo hobby

Kutcher vlastní produkční společnost Katalyst Films, která vytváří pro hudební stanici MTV úspěšný pořad Punk’d. Formou skryté kamery v ní nachytávají celebrity v různých zábavných situacích.

NA FOTKY Z FILMU NĚCO JAKO LÁSKA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Podobné články

Zavří­t reklamu