Prvomájový horoskop: Líbání podle zvěrokruhu! Kdo je něžný a kdo dravec?

Prvomájový horoskop: Líbání podle zvěrokruhu! Kdo je něžný a kdo dravec?
Zdroj: Pixabay.com
Berani si na romantické dlouhé polibky příliš nepotrpí. Líbání pro ně znamená klíč k sexuálním radovánkám, proto je rychlé, plné vzrušení a chtíče. S Býkem si užijete láskyplného líbání, které nebere konce. Někdy s polibky otálí, ale postupem času ho ovládne touha a protějšku zcela propadne. Pokud necítí lásku, líbání není slast, ale mučení. Když se líbáte s Blížencem, jakoby vás pusinkovaly dvě rozdílné osobnosti. Jedna si dopřává romantiku a druhá má z líbání spíše legraci. Blíženci s polibky nešetří, ale rychle se přesouvají ke krku a k zajímavějším partiím těla.Myslíte si, že je Rak zakřiknutý a stydlivý? Opak je pravdou. Jemně si vás vychutná a jeho polibků se prostě nenabažíte. Je něžný a líbání okoření laskáním ušních lalůčků a krku.+ 10 fotek+ 11 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Nejkrásnější milostná předehra je líbání, neboť jak řekla Daphne du Maurier: „Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.“ Co cítíte vy, když se oddáváte sladkým polibkům se svou drahou polovičkou? Vášeň, lásku, touhu, divokost, živočišnost či chlad?

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 1. května 2019

Květen, měsíc lásky. Slunce svítí, květiny a stromy kvetou, ptáci zpívají a na světě je hned veseleji. Na Prvního máje jsou najednou všichni tak nějak ještě víc zamilovaní než jindy a všichni zamíří svou lásku oslavovat nejlépe na Petřín do davu stejně smýšlejících lidí. Když už je tam moc plno, tak zamíří vlastně kamkoliv, kde kvete nějaký strom, pod kterým by si mohli dát onen polibek, který dává ženám naději, že budou následující rok krásné a dokonce možná i plodné. Možná kdyby toto pánové věděli, nebylo by 1. května všude pod stromy tak narváno.

První máj je také ideální příležitostí jít s někým na první rande. Atmosféra k tomu přímo svádí. Nervozita je ale před prvním polibkem veliká a každý chce na svůj protějšek udělat dojem. Proto jsme pro vás připravili horoskop, který prozradí, jak jednotlivá znamení líbají. Podívejte se do galerie!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz, www.platmobilem.czArchiv

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články