Prvomájový horoskop: Líbání podle zvěrokruhu! Kdo je něžný a kdo dravec?

1. května 2019
Pixabay.com
Pixabay.com

Nejkrásnější milostná předehra je líbání, neboť jak řekla Daphne du Maurier: „Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.“ Co cítíte vy, když se oddáváte sladkým polibkům se svou drahou polovičkou? Vášeň, lásku, touhu, divokost, živočišnost či chlad?

Květen, měsíc lásky. Slunce svítí, květiny a stromy kvetou, ptáci zpívají a na světě je hned veseleji. Na Prvního máje jsou najednou všichni tak nějak ještě víc zamilovaní než jindy a všichni zamíří svou lásku oslavovat nejlépe na Petřín do davu stejně smýšlejících lidí. Když už je tam moc plno, tak zamíří vlastně kamkoliv, kde kvete nějaký strom, pod kterým by si mohli dát onen polibek, který dává ženám naději, že budou následující rok krásné a dokonce možná i plodné. Možná kdyby toto pánové věděli, nebylo by 1. května všude pod stromy tak narváno.

První máj je také ideální příležitostí jít s někým na první rande. Atmosféra k tomu přímo svádí. Nervozita je ale před prvním polibkem veliká a každý chce na svůj protějšek udělat dojem. Proto jsme pro vás připravili horoskop, který prozradí, jak jednotlivá znamení líbají. Podívejte se do galerie!

Archiv

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz.

Zavří­t reklamu