Fit a krásnátestovánísoutěže

Rodinná komedie Santa má bráchu: Tři slavní bratři si zahráli sami sebe

Thumbnail # Rodinná komedie Santa má bráchu: Tři slavní bratři si zahráli sami sebe

Zdroj:TV Nova

Fred Claus vyrostl ve stínu obdivovaného mladšího bratra Santy a stal se z něho zachmuřený bručoun, který už nevěří na Vánoce. Jednoho kouzelného prosince však přesto vyrazí první sobí třídou na sever, protože zjistil, že Santa je v maléru.

Petra Járková 3. prosince 2019

Fred Claus vyrostl ve stínu svého obdivovaného mladšího bratra Santy a stal se z něho zachmuřený bručoun, který už nevěří na Vánoce. Jednoho kouzelného prosince však Fred přesto vyrazí první sobí třídou na sever, protože zjistil, že Santa je v maléru. Objevil se totiž záludný expert v oboru výkonnosti, který chce Vánoce úplně zrušit. Fred bratrovi pomůže a přitom si znovu uvědomí, co pro oba znamená rodina.

Tři bratři

Tři slavní bratři si zahráli sami sebe na sezení „anonymních sourozenců“. Byli to Frank Stallone, který hovořil o slavných filmech svého bratra Sylvestera Stalloneho, Rockym a Rambovi. Dále Roger Clinton, který se představil jako nevlastní bratr bývalého prezidenta USA Billa Clintona. Posledním byl Stephen Baldwin, nejmladší z bratrů Baldwinů – konkrétně zmiňoval problémy s nejstarším bratrem Alecem.

Supermanův plášť

Clyde, kterého hrál Kevin Spacey, dostal od Santy Clause na Vánoce vytoužený Supermanův plášť. Spacey si v roce 2006 zahrál Lexe Luthora ve filmu Superman se vrací. Tam má Kryptonian základnu na severním pólu stejně jako Santa v tomto filmu.

Thumbnail # 30 lovesongů, s nimiž budou Vánoce jako ten nejkrásnější sen
Mohlo by Vás zajímat:

30 lovesongů, s nimiž budou Vánoce jako ten nejkrásnější sen

Volba režiséra

David Dobkin měl původně režírovat Když si Chuck bral Larryho, ale raději zvolil práci s Vincem Vaughnem na tomto filmu.

501 kostýmů od Levisu

Kostýmní oddělení spolupracovalo s firmou Levi’s a nechalo speciálně vytvořit 501 kostýmů tak, aby přesně seděly Vinci Vaughnovi.

Čachry s názvem

Film byl původně pojmenován „Fred Claus“, ale kvůli potenciálním problémům s filmovými právy byl název změněn na „Joe Claus“. Následně se situace ohledně práv vyřešila a název byl vrácen zpět na „Fred Claus“.

REDAKČNÍ TIP: NA RODINNÝ FILM SANTA MÁ BRÁCHU SE PODÍVEJTE DNES VEČER OD 20 HODIN NA NOVA CINEMA.

Podobné články

Zavří­t reklamu