Fit a krásnátestovánísoutěže

Rok Vepře: Co nás čeká podle čínského horoskopu?

Zdroj:unsplash.com

+ 2 fotky+ 3 fotky

Rok 2018 byl ve znamení zemského Psa, nesl se v duchu hojnosti, zlepšení mezilidských vztahů a odvahy. Nový rok bude pod velením Vepře – komu se přitíží a kdo se bude radovat?

Lucie Trávníčková 11. ledna 2019

5. února, v tento den začíná nový čínský rok. Potrvá až do 24. ledna roku 2020 a bude ve znamení štěstí a bohatství. Rozhodně tedy neváhejte s investicemi, které se vám honí hlavou už delší dobu. Teď je ten správný čas.

S tímto se pojí i navazování nových kontaktů, jak osobních, tak pracovních. Právě ty pracovní totiž mohou vést až k netušenému úspěchu a kdo ví, třeba i nově nabytému bohatství. Dodejte si tedy odvahy, vykročte ze své komfortní zóny a otevřete se světu.

Thumbnail # 12 znamení zvěrokruhu podle make-up artistky Kimberley Money
Mohlo by Vás zajímat:

12 znamení zvěrokruhu podle make-up artistky Kimberley Money

Se svými myšlenkami ale nepospíchejte. Pečlivě si vše dopředu promyslete, abyste pak nesplakali nad vejdělkem. To se týká jak osobního, tak profesního života. Zde pamatujte na přísloví: Dvakrát měř, jednou řež. Riskantní a tzv. „hurá“ akce se mnohem méně často shledají s úspěchem než ty dobře naplánované.

Archiv

Nezapomínejte ani na svou vůli a odhodlání. Rok 2019 sice bude pohodový a uvolněný, to by vás ale nemělo nechat ho jen tak proflákat. Mnohé by pak mohlo přijít vniveč, včetně vašich geniálních nápadů.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Další články

Zavří­t reklamu