Fit a krásnátestovánísoutěže

Rozhněvaný James Franco: Tristan a Isolda nestojí za nic, stejně jako Praha

Thumbnail # Rozhněvaný James Franco: Tristan a Isolda nestojí za nic, stejně jako Praha

Zdroj:Prima Max

James Franco se kromě herectví osvědčil i v novinařině. Je totiž schopen napsat článek na různá témata, kterým se věnuje hned z několika úhlů. Mezi jeho oblasti zájmu patří James Franco, dále James Franco a v neposlední řadě James Franco. My jsme zjistili, jak moc James lituje toho, že kývl na roli Tristana a jak byl vyděšený, když mu zranění z natáčení měli ošetřit čeští lékaři.

Kamil Šivák 1. dubna 2020

Je tento příběh pravdivý? Mnozí věří, že ano. Tristan, ač královský syn, vyrostl jako sirotek, přesto byl vychován v duchu rytířských tradic, což z něj udělalo čestného muže. Usadil se na dvoře svého strýce lorda Marca, který se musel oženit, aby se mohl stát králem. Jenomže jeho vyvolená vypila omylem nápoj lásky s Tristanem. Milenci byli záhy přistižení a Tristan musel odjet. Bez své lásky ale chřadl, a tak se rozhodl zradit strýce a poslat pro Isoldu loď.

Zda jim jejich láska vydržela se dozvíte dnes ve 20:00 na Prima Max

Byl to omyl

“Tomu filmu nemohu upřít jednu věc – dal mi cennou životní lekci. Tristana jsem vzal jen proto, že jsem byl tehdy ještě nezkušený a mladý herec. Scénář se mi nezdál hned od začátku, ale dal jsem na rady svého učitele herectví, který mne přesvědčoval o tom, že je to skvělá příležitost. Tak jsem ho nakonec poslechl,” vzpomínal Franco.

Nejvíce mu vadila, dle jeho přesvědčení, zbytečně dlouhá příprava, která započala celých devět měsíců před natáčením. “Každý den jsem cvičil s instruktorem boj s mečem, jízdu na koni a točil videa pro produkci, aby viděli, jak na tom zrovna jsem. Pak jsem odletěl do Irska na první natáčení a tam mi řekli: ‘Promiň, změnili jsme scénář. Žádné heroické bitvy nečekej, jen rychlé vraždy ve stylu nájemných vrahů’.” 

Thumbnail # Hvězdný herec Russell Crowe. S kariérou mu pomohla jeho láska Sharon Stone, pak se rozešli
Mohlo by Vás zajímat:

Hvězdný herec Russell Crowe. S kariérou mu pomohla jeho láska Sharon Stone, pak se rozešli

Praha

“Uprostřed natáčení jsem měl najednou pocit, jako by mne někdo praštil do kolena baseballovou pálkou. Mysleli jsme si, že z toho bude jen modřina, tak jsme to obvázali a pokračovali dál. Jenomže když se obvazy sundaly, měl jsem koleno celé oteklé a minimálně třikrát větší než normálně. Byli jsme zrovna v Praze, takže mě odvezli do jedné z místních nemocnic,” uvedl James.

“Budova špitálu vypadala jako stanice metra. Když se mi na koleno podíval doktor, sdělil mi toto: ‘Poranil jste si přední zkřížený vaz, takže musíme ihned operovat’, já ho ale hned umlčel rukou a dožadoval se ještě názoru dalšího odborníka. Jelikož mi ho nebyli schopni poskytnout, odmítl jsem operaci a docházel na fyzioterapii (včetně odsávání vody z kolena). Přísahám, že to tam vypadalo jako v Twin Peaks, hlavně ta žena, která se o mne starala!”

Návrat domů

Natáčení filmu nabralo obrovské zpoždění, takže se pozastavilo a celý štáb se vrátil zpět do Ameriky. Franco se tam podrobil artroskopické operaci, po které nezapomněl napsat další stať na téma James Franco, kde uvedl, že nešlo o koleno, ale čéšku, jak mu odborně vysvětlil jeho ošetřující lékař.

Herec se tak po těchto lapáliích zařekl, že už nikdy nepřijme roli ve filmu, z jehož scénáře nemá dobrý pocit. Prý to nestojí za to. Člověk si pak připadá, doslova, jako v pekle.

NA FOTKY JAMESE FRANCA A JEHO PROBLÉMY PŘI NATÁČENÍ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Zdroje textu: csfd.cz, oficiální vyjádření Jamese Franca na webu indiewire.com a newsweek.com
Zdroj fotografií: Prima Max

Podobné články

Zavří­t reklamu