Slovenský Sex ve městě na našich obrazovkách: Co nevíte o herečkách z Milenek

27. června 2019
Markiza
Markiza

Dnes můžete na televizních obrazovkách vidět nový slovenský seriál, které se velmi podobá legendárnímu Sexu ve městě. Příběh čtyř kamarádek je sice zasazen do tuzemského prostředí, problémy, vztahy i krize však hlavní hrdinky řeší stejné jako jejich slavnější kolegyně. Pokud se tedy chcete podívat na druhý díl tohoto povedeného seriálu, pak máte večer šanci.

Milenky jsou slovenskou adaptací úspěšného britského formátu Mistresses, který se objevil na kanálu BBC Worldwide a svým dějem připomíná oblíbený Sex ve městě.

I zde vystupují čtyři krásné ženy, které mají smůlu v lásce. Lékařce Kristině zemřel ženatý milenec – pacient, advokátka Zuzana má problémy v manželství a do toho jí nadbíhá mladý kolega, Sandra je nezávislá a užívá si života plnými doušky a Míšin manžel před šesti lety záhadně zmizel a ona nevěří v jeho smrt. Ještě, že mají jedna druhou a mohou se vzájemně svěřovat, podporovat i pochopit.

Seriál by měl zpracovávat výrazná témata a problémy, s nimiž se každá žena už někdy setkala. Řeč je například o nevěře, těhotenství či o smrti milovaného člověka.

Milenky vsází na špičkové obsazení v kvalitně napsaných příbězích plných opravdu zamotaných vztahů a situací, dramatických zvratů, napětí, ale i vtipných situací a laskavého humoru. To vše je přizpůsobeno slovenskému prostředí tak, aby se široké spektrum diváků mohlo snadno identifikovat s jednotlivými postavami. A tím pádem i diváci čeští, kterým jsou naši sousedé podstatně bližší než newyorské celebrity.

NA SLOVENSKÉ KRÁSKY ZE SERIÁLU MILENKY SE MŮŽETE PODÍVAT V NAŠÍ GALERII:

Zavří­t reklamu