Vzpomínáte na vítěze SuperStar Zbyňka Drdu? Dnes slaví Kristova léta, zastupuje pěvecké kolegy a maluje obrazy

Zbyněk Drda je český zpěvák, vítěz třetí řady televizní reality show Česko hledá Superstar.
Zdroj: Wikimedia Commons/Kuratko.faith CC BY
Zbyněk Drda je český zpěvák, vítěz třetí řady televizní reality show Česko hledá Superstar.Zbyněk Drda je český zpěvák, vítěz třetí řady televizní reality show Česko hledá Superstar.Zbyněk Drda je český zpěvák, vítěz třetí řady televizní reality show Česko hledá Superstar.Zbyněk Drda je český zpěvák, vítěz třetí řady televizní reality show Česko hledá Superstar.+ 2 fotky+ 3 fotky

Mladičký blonďák se stal historicky třetím vítězem SuperStar. Nevýrazný, možná i zakřiknutý Zbyněk na první pohled sice nepůsobil jako lev salónů, ale stačilo, když zazpíval a ženy mu ležely u nohou.

Petra Járková
Petra Járková 29. března 2020

Zbyněk Drda pochází z česko-ruské rodiny, jeho otec pracuje v hotelovém domě v Karlových Varech, matka Galina učí ruštinu. Zbyňka od malička bavila hudba a sport. Věnoval se karate, volejbalu a vodnímu záchranářství. Vystudoval obchodní akademii.

Vyjukaný zajíc

Dnes je již Zbyňkovi Drdovi třiatřicet let a od dob vítězství ve třetí řadě SuperStar prošel opravdu velkou změnou. Z vyjukaného zajíčka se stal sebevědomý mladý muž.

Úspěch po SuperStar

Zbyněk zvítězil v prosinci roku 2006 a ihned započal slušně rozjetou kariéru. Sláva, peníze, vyprodané koncerty a skvělý producent Jan Horáček, který mu pomohl s natočením první desky Pohled do očí. Ta vyšla v dubnu 2007 a stala nejprodávanějším debutovým albem. Drda za něj získal i Zlatou desku a vyhrál Objev roku.

Monika a Honza si v Thajsku užili spoustu legrace.
Mohlo by Vás zajímat:

Deset let od osudového setkání v SuperStar: Bendig s Bagárovou oslavili výročí exotickým klipem

Pád ke dnu

Bohužel úspěch netrval dlouho. Nemohl za to sám zpěvák, ale lidé, kterými se obklopoval. Přišel o nemalé investice do videoklipu, podvedl ho nový tým a Drdovu citlivou povahu to dost zasáhlo. Vlastně neměl štěstí ani na dobré skladby a zájem o něj upadal rychlostí blesku.

Nová energie

Dnes sice Zbyněk ještě občas zpívá na akcích, ale především zastupuje své pěvecká kolegy a ve volném čase maluje obrazy. Prý je spokojený a rozhodně se nenudí.

NA TO, JAK ŠEL ČAS SE ZBYŇKEM DRDOU, SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články