Tento týden v Ulici: Svatba Dominiky a Tonyho přiměje Karlu k zamyšlení nad vztahem s Márou

Tento týden v Ulici: Karlu dojmou vzpomínky na vlastní svatbu, Magdu a Prokopa čeká emotivní chvíle
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Dominika a Tony si konečně řeknou ANO.Karla s Márou si u té příležitosti vzpomenou na vlastní svatbu. Změní to něco?Svatba je v seriálu Ulice vždy velkou událostí.Užít si ji dovedou také děti.+ 10 fotek+ 11 fotek

Seriál Ulice čeká prázdninová pauza, takže děj letní sezony vrcholí. Dočkáme se svatby Dominiky a Tonyho, která možná něco změní mezi Karlou a Márou. Zajímavé bude také sledovat to, jaké prozření čeká na Kristýnu, která zjistí, že její koučka Julie není tak skvělá, jak si dlouho myslela...

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta19. 06. 2023 09:37

Magda a Prokop neprožívají zrovna nejlepší období. Hodně o svém vztahu přemýšlejí a probírají ho s nejbližšími. Nyní si konečně navzájem přiznají, jak vnímají jeden druhého. Bude to hodně dojemná chvíle, která nenechá nikoho na pochybách, že to myslí opravdu upřímně… Jak to s nimi bude dál? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v Ulici

Komu nebo čemu věřit, když je člověk v úzkých, popřípadě oslaben nemocí? Kristýna stále hájí Julii a věří, že díky ní porazí své záchvaty úzkosti. Nevnímá, jaké klíny Julie šikovně vráží mezi ni a její blízké. Teď ji ale uvidí i jinýma očima a bez jakéhokoliv pozlátka. Jenže Julie nemíní pustit dívku ze svých spárů. Jaké zbraně vytáhne tentokrát, aby si Kristýnu k sobě ještě více připoutala? Co je pro Kristýnu hodně ledová sprcha?

Středa v Ulici

Vítek Klíma chce vědět, jaké nebezpečí mu hrozí od Duška. Skutečně balí jeho ženu Ivu, anebo je to jen domněnka umně přiživovaná Milošem a Michalem? Právě Miloš se stane Vítkovým kumpánem v ďábelském plánu na odhalení pravdy. Pozvou Duška na pánskou jízdu a mají v plánu opít ho, aby konečně kápl božskou... Jak dopadne jejich tažení? A jak to vezme samotná Iva?

Čtvrtek v Ulici

Přípravy na svatbu Dominiky a Tonyho vrcholí, vše mají na povel Karla s Márou. Rozvádí se, ale stále mají v živé paměti svou vlastní svatbu. Karla by dala cokoliv za to, aby věci byly jako dřív. Splní se jí to největší přání? Co s nimi udělá návrat do míst, kde si kdysi sami řekli své ano?

Pátek v Ulici

Gábina, Jirka Herman i Šimon mají za sebou hodně náročný rok. Přestože to občas vypadalo beznadějně, díky tomu, že se mohli o sebe opřít, vše nakonec zvládli. Nyní je čas slavit. Jirka s Gábinou mají první výročí svého vztahu. Důvod k oslavě se ale najde také u Šimona… Proč bude jen zářit? A jakým dárkem Jirka překvapí Gábinu?

Zdroj informací:

TV Nova: seriál Ulice

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články