Vánoční večírek v Ulici: Jak bujará zábava zamíchá se vztahy Landové, Magdy a Prokopa?

Vánoční večírek v Ulici: Jak bujará zábava zamíchá se vztahy Landové, Magdy a Prokopa?
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Když Irena Landová zorganizuje vánoční večírek pro pedagogy, netuší, že nakonec se dostaví jen hrstka lidí.Jenže pak Ota zamíchá do punče svou tajnou ingredienci......a s přibývajícím skleničkami se rozjede pěkně divoká zábava.Ráno ovšem už tak veselé není. A trpět možná nebude jenom Prokop.+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Advent se v seriálu Ulice nese ve znamení večírku pro pedagogický sbor, který v Coolně zorganizuje ředitelka Irena Landová. Většina učitelů jí dá košem, takže nakonec dorazí jen hrstka statečných. Jak se jim povede "užít" si vánoční večírek s vylepšeným punčem a jaké důsledky to bude mít pro Prokopa, Magdu či samotnou Landovou?

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta 8. prosince 2021

Irena Landová (Kateřina Holánová) chce letošní vánoční večírek pojmout trochu jinak než tradičním posezením ve sborovně se sodovkou a chlebíčky. Pro pedagogický sbor přichystá překvapení v podobě adventní party v Coolně. Zarezervuje místo a vše si maluje v růžových barvách. Jenže to nedopadne podle jejích představ. Na vánoční večírek v seriálu Ulice se můžete podívat dnes v 18:30 na TV Nova.

Linda Rybová jako alkoholička Blanka z Ulice: V obchodě mi nechtěli prodat víno. Které scény se jí točí nejhůř?
Mohlo by Vás zajímat:

Linda Rybová jako alkoholička Blanka z Ulice: V obchodě mi nechtěli prodat víno. Které scény se jí točí nejhůř?

Landová organizuje vánoční večírek

Podřízení Ireny Landové příliš nesdílejí její nadšení z vánočního večírku. Nakonec dorazí jen několik statečných – Magda Procházková (Veronika Čermák Macková), Prokop Junek (Ondřej Studénka), Ota Puklický (Filip Rajmont) a Mojmír Kalina (Pavel Nový). Zpočátku to vypadá na debakl, nízká účast je pro Landovou studenou sprchou.

Jenže pak se do věci vloží Ota a mejdan nabere nečekané obrátky. Nezvedeného učitele výtvarní výchovy nenapadne nic lepšího, než punč trochu „vylepšit“. Proč pití podle rodinného receptu samotné Landové všem tak chutná a jaká tajná ingredience udělá z tohoto vánočního večírku nezapomenutelnou událost?

Na každý den jsou připraveny věčáky s oblečením. Natáčí dva štáby, a tak se mají kostymérky pořád co otáčet
Mohlo by Vás zajímat:

Zákulisí seriálu Ulice: Pešek chodí už 16 let ve stejných kalhotách a každý herec má v kostymérně pyžamo

Vánoční trable v seriálu Ulice

I když by se mohlo zdát, že špetka nálady není na škodu, Ota patrně měl včas varovat Magdu a Prokopa, aby to s punčem nepřeháněli. A vlastně to asi měl říct všem, neboť s přibývajícími skleničkami se nálada výrazně změní a odvážou se všichni do jednoho. I sám Ota nestačí zírat.

Jenže, vždy je tady nějaké to ráno po večírku. Ráno, kdy si lidé uvědomí, jakou noc a s kým mají za sebou. Jaké trapasy čekají kvůli vydařené akci na Magdu či samotnou Landovou? A jak se to projeví ve vztazích lidí, kteří toho spolu prožili spoustu v práci i v soukromí?

Zdroje informací:
TV Nova

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články