Vojtěch Vodochodský s přítelkyní o trendech, které nesnášejí: U žen ofinu „na Vencu“, na mužích upnuté džíny i bundu Leoše Mareše

Vojtěch Vodochodský s přítelkyní o trendech, které nesnášejí: U žen ofinu „na Vencu“, na mužích upnuté džíny i bundu Leoše Mareše
Zdroj: Herminapress
Mladý herec Vojtěch Vodochodský se zamiloval do modelky Marie Danči.Vojtěch Vodochodský je s Marií od jara letošního roku a před měsícem se přestěhovali.Vojtěch Vodochodský nám prozradil, že košile, kterou má na sobě, je z druhé ruky a stála jen 50 korun.Vojtěch Vodochodský a Marie Danči se ve společnosti poprvé objevili na předávání cen Český lev.+ 6 fotek+ 7 fotek

Herec Vojtěch Vodochodský (29), syn slavného komika Ivana Vodochodského (60), je od jara letošního roku spokojený po boku modelky Marie Danči (26). V rozhovoru pro Lifee.cz dvojice odhaluje, jak vypadá jejich společné soužití a zda se shodnou v otázce módy. Který dámský účes přijde Vojtovi nemožný? A co by Marie vytkla Leoši Marešovi?

Veronika Nováková
Veronika Nováková23. 09. 2023 08:00

Mladý pár, herec Vojtěch Vodochodský (29) a modelka Marie Danči (26), je v otázce módy nanejvýše sladěný. Oba vyznávají ekologii a u příležitosti sestěhování do společné domácnosti také oba radikálně protřídili šatník. Jasno mají také v tom, co by nechtěli, aby ten druhý nosil. Marie například na mužích nesnese obtažené džíny nebo bombery, Vojtěch má zase výhrady k jistému typu účesu.

"U žen se mi obecně nelíbí, když mají účes takzvaně na prdelku – když to mají uprostřed rozčísnuté do stran. Říkám tomu pracovně „Venca“ nebo „prdelka“. A nebo je to také ofinka," naznačuje mladý herec, kterého známe například ze seriálu Iveta, kde si zahrál zpěváka Petra Sepešiho.

Vojtěch Vodochodský v košili za 50 korun

Vojto, Marie je modelka, takže předpokládám, že v otázce oblékání má doma hlavní slovo ona.
Vojtěch: Marie mě naučila nakupovat v jedné nejmenované aplikaci, kde je sekáč na internetu. Zrovna dneska mám na sobě košili z veluru za 50 korun. Je to modrá manšestrová košile a jsem z ní nadšený.

Necháváte si od své přítelkyně poradit?
Vojtěch: Nechávám, protože má vkus a ví, co mi sluší.
Marie: On se nechodí poradit, chodí se nechat schválit.
Vojtěch: Ale i radit. Na rozdíl od své přítelkyně nemám na módu takový vkus.
Marie: Baví mě, jak se Vojta sám obléká. Je to autentické. Ale určitě bych neřekla, že jsem ta, která v našem vztahu velí.
Vojtěch: Řekl bych, že se s dopomocí zlepšuji.

Nakupujete společně?
Vojtěch: To se asi ještě nestalo, ale ukazoval jsem Marii nějaké věci, které se mi líbí, a potom jsem si je koupil. A je to i naopak, umím poradit i já jí.
Marie: Takže společně, ale hlavně virtuálně.

Podléháte módním trendům? Co třeba baggy jeans nebo crop topy?
Vojtěch: Já ani ne a Marie je člověk, který trendy nenávidí. Naopak – jde pokaždé proti trendu. A pokud se jí něco zalíbí, je to vždycky až potom, co trend skončí.
Marie: Máš pravdu, jsem beze slov.

Společné stěhování provětralo šatníky

Jak velkou máte skříň?
Vojtěch: Máme jednu.

Třídíte také oblečení? Jste v tomto směru ekologičtí?
Marie: Ujmu se slova, tohle je moje téma. Stěhovali jsme se k sobě a zjistila jsem, že začnu žít velmi minimalistický život. Vyházela jsem asi polovinu svého šatníku a je to skvělá očista. Báječně osvěžující a doporučila bych to všem. Aktuálně máme jednu skříň a krabice.
Vojtěch: Asi před měsícem jsme se přestěhovali, takže bydlíme v novém a máme tu naši jednu skříň a jeden štendr. Zatím nám to stačí. Stejně jako Marie jsem vyházel 80 procent svých věcí a opravdu si vystačíme s málem.

Leoš Mareš by s bomberem neobstál

Co se vám obecně nelíbí na mužském a ženském oblékání? Jsou to příliš upnuté džíny? Legíny?
Vojtěch: Tak já to řeknu, je čas. U žen se mi obecně nelíbí, když mají účes takzvaně na prdelku – když to mají uprostřed rozčísnuté do stran. Říkám tomu pracovně „Venca“ nebo „prdelka“. A nebo je to ofinka. To si může málokdo dovolit, málokomu to sluší.
Marie: Extrémně mi u mužů vadí upnuté džíny a nafouknuté bombery. Vím, že je to trendy a nosí to i Leoš Mareš…
Vojtěch: Leoš Mareš může.
Marie: U mužů se mi líbí kousky, které jsou větší klasikou.

Vojtěch Vodochodský miluje dlouhé nohy

Co se vám na sobě, Vojto a Marie, naopak navzájem líbí?
Vojtěch: Na Marii jsou to nohy. A po stránce osobnosti je to všechno. Nemůžu říct jednu vlastnost, protože by to bylo nefér vůči ostatním vlastnostem. Proto říkám nohy.
Marie: Opravdu dávám Vojtovi najíst, do ničeho ho nenutím, že mluví tak hezky! Vojta je velmi něžný a baví mě tělem i duší. Hlavně tím, jaký je a jak se projevuje.

Čím vás na první dobrou zaujal? Svou výškou?
Marie: To právě vůbec ne a vlastně nevím, proč to o něm lidé říkají. Ode mě zas tak vysoko není. Líbí se mi, jak se směje a jak se mu dělají vrásky okolo očí. To poznám, že se směje upřímně a mám ho kvůli tomu moc ráda.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články