Anna Kurnikovová a Enrique Iglesias ukázali všechny tři děti: Španělský zpěvák slavil 47. narozeniny

Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová
Zdroj: Profimedia
Anna Kurnikovová a Enrique Iglesias jsou spolu od roku 2001.Anna Kurnikovová ukončila tenisovou kariéru kvůli problémům s páteří, nyní se věnuje hlavně svým třem ratolestem a do společnosti nechodí. Trojnásobný tatínek Enrique Iglesias oslavil 8. května 47. narozeniny.Anna Kurnikovová v roce 2002, tehdy jí bylo lehce přes dvacet...+ 1 fotka+ 2 fotky

Anna Kurnikovová (40) a Enrique Iglesias si své soukromí chrání. Bývalá tenisová hvězda udělala po velmi dlouhé době výjimku a zveřejnila snímek se svým dlouholetým partnerem a jejich třemi dětmi.

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková10. 05. 2022 15:23

Annu sledují na Instagramu téměř 2 miliony fanoušků, snímky přidává minimálně. Celou rodinu ukázala poprvé. Fotky dětí přidává na jejich narozeniny, ale s dlouholetým partnerem si na zamilované snímky, jako to bývá u jiných celebrit, moc nepotrpí. Naposledy se společně vyfotili právě s čerstvě narozenou Mary, které říkají Masha.

Anna Kurnikovová a Enrique Iglesias

Ruská tenistka a španělský zpěvák se dali dohromady už před 21 lety a za tu dobu existuje jen pár jejich společných fotek. Na společenské události spolu nechodí a o tom, zda se chystá svatba, nebo už v minulosti v tajnosti proběhla, nikde nemluví.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

O manželství se zmínila Anna už v roce 2011 v rozhovoru pro časopis Women´s Health slovy: „Manželství pro mě důležité není. Jsem šťastná ve vztahu, a to je to, na čem záleží. Věřím v závazky a také věřím v důvěru ve vztahu a respektování jeden druhého."

V roce 2012 v rozhovoru pro časopis Parade promluvil o svatbě i Iglesias: „Nikdy jsem nevěřil na to, že manželství něco změní. Možná je to proto, že moji rodiče se rozvedli, ale nemyslím si, že někoho miluješ víc kvůli kusu papíru.

Unikátní fotka Anny Kurnikovové a její rodiny

Snímek celé rodinky zveřejnila Anna Kurnikovová u příležitosti 47. narozenin slavného zpěváka. A nemohli být roztomilejší. Enrique Iglesias má na zádech svou nejmladší dceru Mary, která koncem ledna oslavila druhé narozeniny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

Slavný španělský zpěvák dává pusu čtyřleté Lucy, jejíž bráška Nicholas sedí mamce na klíně. Dvojčata se páru narodila v prosinci roku 2017.

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články