Jsou sebevědomé, ochranitelské a kralují společnosti. Které slavné ženy se narodily ve znamení Lva?

Jsou sebevědomé, ochranitelské a kralují společnosti. Které slavné ženy se narodily ve znamení Lva?
Zdroj: Showpix, Herminapress/koláž Lifee.cz
Herečka Dana Morávková slaví narozeniny 29. července.Zpěvačka Madonna je rovněž hrdou Lvicí. Narodila se 16. srpna.Vévodkyně Meghan Markle, manželka britského prince Harryho, oslaví své narozeniny 4. srpna.Brněnská herečka Alena Antalová se narodila 28. července a letos oslaví krásné 50. narozeniny.+ 6 fotek+ 7 fotek

Ženy narozené v ohnivém znamení Lva vynikají velkou energií a mají sebevědomí na rozdávání, proto jsou rády středem pozornosti. Není divu, že mezi nimi můžeme najít tolik slavných osobností. Patří sem Dana Morávková, Madonna i Meghan Markle.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 22. července 2022

Ohnivé znamení Lva nastává 23. července a trvá do 22. srpna. Ženy Lvice jsou podle astrologů ve společnosti přirozenými vůdkyněmi. Jsou atraktivní, dramatické, kreativní, sebevědomé a velmi dominantní. Platí zde také známé rčení rvát se jako lvice, a to především v situacích, kdy jde o jejich děti.

Mladá maminka si hraje s dítětem
Mohlo by Vás zajímat:

Matky podle horoskopu: Panny jsou perfekcionistky, s Lvicemi zažijí děti pravé dobrodružství

Lvice, kterým vládne ohnivé Slunce

Cokoli si Lvice zamane, toho dosáhne, bez ohledu na překážky nebo zákazy. Ne nadarmo jsou hrdými královnami mezi ostatními znameními zvěrokruhu. Díky své extrémně společenské povaze mají velké množství přátel, kteří jsou vůči nim loajální a velkorysí. „Lev, kterému vládne Slunce, to je Lev – král džungle,“ říká Narayana Montúfar, hlavní astrolog webů Horoscope a Astrology.

Žena ve znamení Lva využívá volnou výchovu. Zbytečně na děti netlačí a do hry se vkládá až při problému. Děti Lvic jsou sebevědomé a dokáží si poradit v každé situaci. Lvice své potomky brání za každou cenu!
Mohlo by Vás zajímat:

Charakteristika znamení zvěrokruhu Lev: Průbojné osobnosti, které ve vteřině poznají lež i křivdu

Udělat ve společnosti dojem, to Lvice milují

Pro toto znamení je typická kreativita, cit pro umění a opravdu velká ctižádostivost, proto není náhodou, že se tolik Lvic nachází mezi herečkami, zpěvačkami nebo modelkami. „Rysy tohoto znamení staví Lvice přímo do centra života a společenského dění,“ dodává Montúfar, „udělat dojem je pro ně úkol číslo jedna.“

Oblečení pro ženy ve znamení Lva: Sebevědomí dávají na odiv v sofistikovaných modelech
Mohlo by Vás zajímat:

Oblečení pro ženy ve znamení Lva: Sebevědomí dávají na odiv v sofistikovaných modelech

Za své ženské křivky se nestydí

Lvice jsou moudré ženy, které vědí, že krása vychází zevnitř, proto se zajímají primárně o duši. Své tělo hrdě nosí, protože je zdravé, nikoliv perfektní, a na ostatní vůbec nekoukají. Kdyby jim cokoliv kdokoliv řekl, budou se spíš podivovat, že se tím vůbec někdo zabývá,“ píše astroredaktorka Lifee.cz Denisa Zajíčková, která Lvice rovněž zařadila mezi sebevědomé dámy, které nemají problém promenádovat se po pláži v plavkách. Teď už chápete, proč je hrdou zrozenkyní tohoto znamení také královna popu Madonna?

3 znamení zvěrokruhu, jež hrdě ukazují své tělo v plavkách, ať už jim něco chybí, nebo přebývá
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, jež hrdě ukazují své tělo v plavkách, ať už jim něco chybí, nebo přebývá

Které známé osobnosti umí pořádně zařvat?

Kromě zmiňované femme fatale Madonny, okouzlující Dany Morávkové nebo sebevědomé Meghan Markle jsou Lvicemi také Zuzana Stivínová, Jennifer Lopez, Klára Cibulková, Gabriela Osvaldová nebo Sandra Bullock.

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová radí, jak na rychlý denní make-up do školy či do práce

Další články