Topmodelka Denisa Dvořáková: Mám ukazováčky na noze delší než palce, nesedí mi ani boty 39

Topmodelka Denisa Dvořáková: Mám ukazováčky na noze delší než palce, nesedí mi ani boty 39
Zdroj: Herminapress
Topmodelka Denisa Dvořáková na letošním zahájení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.Takhle to Denise slušelo na nejluxusnější varské party, UniCredit bank. O garderobu se jí stará návrhář Lukáš Macháček.Na Moët party se Denisa setkala se svou kolegyní topmodelkou Pavlínou Němcovou.Na Möet party se Denisa zahalila do přiléhavých černých šatů s průstřihy.+ 6 fotek+ 7 fotek

Česká topmodelka Denisa Dvořáková (34) nás dlouhé roky reprezentovala v New Yorku, před čtyřmi lety se ale vrátila do Česka. V karlovarském rozhovoru pro Lifee.cz popisuje, jak na svoji 181centimetrovou postavu shání oblečení a jaké trable jí dělá nákup bot kvůli mírné odlišnosti prstů u nohou. Jak vypadá její jídelníček? A co by radila ženám, které trpí bolestmi z vysokých podpatků?

Veronika Nováková
Veronika Nováková07. 07. 2023 12:00

Topmodelku Denisu Dvořákovou (34) jsme v Karlových Varech zastihli během příprav na jeden z večírků. Prozradila, že letos se bude v průběhu festivalu pyšnit šperky značky Roberto Coin, o šaty se jí zase postaral mladý návrhář Lukáš Macháček. "Známe se 17 let, tedy od mých začátků v modelingu. Ale protože jsem žila v New Yorku a později zase v Evropě, nevídali jsme se pravidelně," vysvětluje Denisa, která dnes považuje Macháčka za jednoho ze svých nejbližších přátel.

Denisa Dvořáková má tělesnou anomálii

Vysoká a hubená Denisa nemá zvláštní požadavky na střih ani materiál šatů a rozhodující pro ni bývá dress code konkrétní společenské akce. Spolupráce s návrháři je jedna věc, kámen úrazu ovšem Denisa vidí v nákupech oblečení na běžné denní nošení. "Pomalu se učím nakupovat online, ale stejně mám nejraději, když si to můžu osahat a zkusit. Jsem vysoká, mám široká ramena a mám ukazováček na nohou delší než palec. Nesedí mi ani boty číslo 39," překvapila půvabná modelka svou netradiční tělesnou anomálií. "Nakupuji jednou za čas a vydržím to maximálně hodinu."

Z podpatků mívám v noci křeče

Za dlouhých sedmnáct let, co se Denisa věnuje modelingu, by mohla mít nějaký ověřený tip, jak nosit vysoké podpatky, aniž bychom si odřely nohy nebo trpěly bolestí. Denisa nezastírá, že pro krásu se musí trpět. "Bolí to. Musíte se prostě kousnout do jazyka a dát to. Mívám období, kdy si od podpatků odpočinu, a když potom přijde týden - jako zde v Karlových Varech - kdy podpatky nosím denně, tak v noci dostávám velké křeče do nohou," prozrazuje půvabná topmodelka. Jednu radu by ale přece jen měla. "Na tyhle křeče zabírají vitaminy a magnezium. Dbám na doplňky stravy, protože jsou výborné také na imunitu," poukazuje.

Sportuji a jím, co hrdlo ráčí

Denisa Dvořáková, vysoká hubená kráska, také zásadně odmítá, že by kvůli postavě musela držet striktní dietu. "Přijde mi smutné, abychom si odříkávali věci, které máme rádi. Chápu, že někdo nemá rád sport - já ho miluju. Mám to vyvážené," přiznává topmodelka. "Ráda sportuji, takže si můžu naložit, co hrdlo ráčí," směje se. Na její nejkrásnější modely z Karlových Varů se můžete podívat v naší fotogalerii.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články