Jste single? Sex na jednu noc vám prospěje. Každý den můžete být v jiné roli

4. Března 2018
Redakce Lifee.cz
Témata: sex , bar , single žena , láska
Ať už jste single dlouho nebo se vám právě rozpadl vztah, určitě si zasloužíte rozptýlení. Být single totiž není nic moc a sex na jednu noc vám určitě dokáže zlepšit náladu. Nejen že už dotyčného nikdy neuvidíte, takže se nemusíte stydět, ale můžete být pokaždé v jiné roli, a těch je při sexu nepočítaně…

V první řadě si musíte uvědomit, že na sexu na jednu noc není vůbec nic špatného. Stačí ho jednou zkusit a už budete vědět co a jak. Pomoci vám může fakt, že už muže, který přespal ve vaší posteli, nikdy neuvidíte.

I proto je logické, že při nočním dovádění, nebudete pociťovat stud. Proč taky? K hluboké promluvě v budoucnu pravděpodobně nedojde, pokud si to tedy nerozdáte s básníkem. Nezapomeňte, že při takzvaném One Night Stand, si můžete zahrát, na koho budete chtít.

Může z vás být nemravná sestřička stejně jako cudná jeptiška. Užijte si chvíle svobody a převtělte se skutečně, do kohokoli budete chtít. Nejen, že vás to uvolní, ale čerpáte tak inspiraci do svého budoucího vztahu, kde můžete svoje nové zkušenosti využít.

__articleContainer_2049

Později, až už nebudete sex na jednu noc potřebovat, si budete říkat, jak jste byla moudrá, že jste se vydováděla. Bouření v době svobody vám zajistí, že už pak v delším vztahu nebudete mít potřebu být nevěrná.

V případě, že vám budou jednorázovky v partnerském vztahu chybět, můžete hrát se svým protějškem hru. Předstírejte, že se neznáte a náhodně se potkejte v baru nebo obchodě. Následně si spolu můžete užít chvilky slasti třeba ve výtahu jako dva cizinci. No kdo by do toho nešel?

Diskuze

Reklama