Pár nachystal svatbu ve stylu Harryho Pottera. Nechyběly zlatonky ani Voldemort

26. Června 2017
Redakce Lifee.cz
Avada kedavra? To asi ne.
Zdroj BuzzFeed.com
Britský pár Cassie a Lewis Byromovi měl tu nejmagičtější svatbu na světě. Argumenty nejsou třeba – odehrávala se ve světě čar a kouzel Harryho Pottera.
Reklama

Tedy skoro. Dvojice si splnila sen, když svůj velký den oslavila v duchu Bradavic, famfrpálu a vším, co k tomu patří. Cassie a Lewis se vzali 1. listopadu v manchesterském hotelu Midland Hotel, který se na 24 hodin proměnil v kouzelnickou školu s Brumbálem v čele. Byl autentičtější, než si jen dokážete představit...

Na hostinu dohlížel Snape.
BuzzFeed.com

Síň pro hosty lemovaly prapory s erbem Bradavic. Prostírání nahradily stránky z Rowlingových knih o Harrym Potterovi a hosté pili nápoje z pečlivě nadepsaných lahviček, které měly připomínat kouzelné lektvary. To už měli při sobě kouzelnickou hůlku ruční výroby, kterou dostali namísto welcome drinku. Dvojice jich vyrobila na 130!

Úryvky z knížek o Harrym Potterovi si mohl přečíst každý, kdo se chvilku nudil. Těžko ale předpokládat, že se někdo takový našel.
BuzzFeed.com

Je libo hadí jed?
BuzzFeed.com

Ještě toho nemáte dost? A co byste řekli na čokoládové zlatonky? „Zůstávali jsme vzhůru do tří ráno, abychom namontovali křídla na kuličky Ferrero Rocher a našli na eBayi všechny cetky,“ řekla Cassie serveru Daily Mail. „Měla jsem dokonce armádu družiček, aby mi pomohly rozřezat 20 knížek na pugéty.“ Jeden takový – a naprosto fenomenální – měla i nevěsta místo svatební kytice.

Akci trvalo páru naplánovat rok. Není divu.
BuzzFeed.com

Nevěstina kytice.
BuzzFeed.com

Na největší fanynku Harryho Pottera pod sluncem by to ale bylo málo, nemyslíte? Šaty tedy zvolila klasicky bílé, nezapomněla ale na podvazek s odznáčkem Bradavic a lodičky na motivy kolejí Nebelvíru a Zmijozelu.

Nevěstina nezbytná výbava.
BuzzFeed.com

Ani ženich se nenechal zahanbit.
BuzzFeed.com

Pár se zasnoubil ve světě Harryho Pottera ve studiích Universal Studios na Floridě. Akci chystal rok, ale předčila všechna očekávání.

„Plánování svatby byla práce na plný úvazek, ale stálo to za každou penci a minutu,“ řekla nevěsta. „Každý víkend po dobu tří měsíců jsme pečlivě zkoumali trhy, výprodejové obchody a second handy a hledali serepetičky s tematikou Harryho Pottera.“

Svatba předčila všechna očekávání.
BuzzFeed.com

Harry a Ginny Weasleyová vědí o romantice na hradě své.
BuzzFeed.com

„Byla to ta nejmagičtější svatba, kterou jsme si ani nedokázali představit. Personál hotelu se dokonce hádal o to, kdo bude tu noc sloužit. Bylo to opravdu krásné.“

Podívejte se na zbytek fotografií:

Cassie.
BuzzFeed.com

Pár se zasnoubil ve studiích Harryho Pottera na Floridě.
BuzzFeed.com

Dort.
BuzzFeed.com

Nechyběl ani Voldemort a Bellatrix Lestrange.
BuzzFeed.com

Zlatonka na zápěstí prý přináší štěstí. Nebo by alespoň mohla.
BuzzFeed.com

Diadém Roweny z Havraspáru, jeden z Voldemortových viteálů, tentokrát zůstal neponičen.
BuzzFeed.com

Brumbál by z nich měl radost. Cassie a Lewis Byromovi si svatbou ve stylu Harryho Pottera splnili sen.
BuzzFeed.com

Mohlo by se vám líbit:

Svatební černá není pro panny. Australská blogerka ochromila svět přenádhernou černou svatební róbou

Zdroj: BuzzFeed / Daily Mail

Diskuze

Reklama