Adriana (47): Manžel mě podvedl se sousedkou. Já bych mu i odpustila, ale štve mě, že o tom ví celý panelák

Skutečné příběhy o nevěře: Manžel mě podvedl se sousedkou. Já bych mu i odpustila, ale štve mě, že o tom ví celý panelák
Zdroj: Freepik

Paní Adriana by se možná přenesla přes nevěru svého manžela. Jenže teď si o tom povídá celý panelák. A to Adrianu štve nejvíc.

Jana Jánská
Jana Jánská 15. 02. 2024 15:00

Můj manžel Kuba (46) je takový tichý a trochu uťápnutý chlápek. Kam ho posadím, tam zůstane. Není to samozřejmě stoprocentní pravda, ale lépe bych ho asi nemohla charakterizovat. Proto vím, že s jeho nevěrou to není tak jednoduché.

Sousedka střídá chlapy

V našem vchodě žije jedna ženská, která nemá moc dobrou pověst. Poté, co od ní utekl manžel, se dala na "dobíhání ztracených let". Alespoň tak říká tomu, že si občas vodí domů cizí chlapy. Je to její věc, pokud je spokojená, já proti ní nic nemám. Alespoň donedávna tomu tak bylo.

Děti měly jarní prázdniny a tak jsme chtěli vyrazit na lyže. Kuba si bohužel nemohl vzít dovolenou na celý týden, proto měl za námi dorazit až ve středu večer.

Užívali jsme si sníh a čekali, až přijede. Když dorazil, překvapilo mě, že je nezvykle tichý. "Copak, stalo se něco v práci?" zeptala jsem se. Uhnul pohledem a pak řekl, že je prostě jen unavený z toho, že seděl dlouho za volantem.

Manžel mi byl nevěrný

Jenže Kuba byl stejný i další den ráno. Nešlo mi to do hlavy. Místo toho, aby do sebe naházel snídani a pak létal s dětmi po svahu, jenom tak seděl a koukal. Došlo mi, že něco tají. Počkala jsem, až si děti budou hrát dál od nás, a udeřila jsem na něj. Nezvládl odolávat dlouho.

"Já se s ní vyspal," pronesl zkroušeně. "S kým, proboha?" vyjekla jsem. "No, s tou..." dodal a já hned věděla, která bije. Můj Kuba, za kterým se moc žen neotočí, a sám v tomto směru není aktivní, mi byl nevěrný. Musela jsem si dát panáka v lyžařském bufetu.

Kuba přišel za mnou a dal si taky jednoho. Střáslo ho. Já si dala dalšího. "Mrzí mě to, ani pořádně nevím, jak k tomu došlo. Ona byla hrozně dotěrná..." začal, ale já jen převrátila oči. Znám ho víc jak polovinu svého života. Vím, jaký je. Nikdy by mě nenapadlo, že to udělá. A co teď s tím? Jsme na dovolené, támhle si hrají naše děti...

Nevěru bych snesla, štve mě ta ostuda

Řekla jsem si, že nemá cenu to řešit. Kuba se tím trápí, já se tím trápím, radost má jen ta mrcha. Jenže ještě ten den mi zavolala kámoška od nás z baráku. Prý se vykládá, že Kuba spal s tou nánou. To mě už zvedlo ze židle.

Kuba je naivní citlivka, nevěru bych mu odpustila. Ale to, že se v našem paneláku vykládá, že spal s tou husou, je horší věc. Musím vymyslet, jak se k tomu postavím, až se vrátíme domů...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články