Apolena (23): Zatímco já mám vytříbený vkus, přítel se obléká jako trhan. Jednou jsem ho vzala do obchodu a nestačila se divit

stylová, vymóděná, šik
Zdroj: Freepik

Apolena chvíli tolerovala ubohé outfity svého nového partnera, měla v plánu pořídit mu zbrusu nový šatník. Pak ale zjistila, že je na svém oblečení závislý a nehodlá na něm nic měnit. To ovšem měnilo celou situaci.

Michaela Hájková
Michaela Hájková02. 09. 2023 10:00

Zprvu jsem přecházela Michalovo (28) oblečení mlčením. Časem jsem mu ale nabídla, že by na něm bylo co vylepšovat. Takový hezký chlap v ošuntělých riflích a děravém triku, není to škoda? On nic měnit nechtěl a já s ním zas nechci mezi lidi.

Michal se mi líbil hned, tedy kromě šíleného outfitu

Michala jsem poznala na plavání, byl to můj trenér. Takhle dokonalou figuru jen tak někde nevidíte, k tomu krásné husté vlasy a dokonalý obličej. Když mě po tréninku pozval na rande, neváhala jsem. Jenže pak se objevil v restauraci v kalhotách z roku „raz dva“ a na sepraném triku svítil nápis značky, která rozhodně nefrčí.

Jeho hluboké oči a dokonalé ruce však způsobily, že jsem na jeho strašné hadry nekoukala a jen jsem se těšila, že mezi námi bude něco víc a to bez oblečení. K tomu došlo poměrně brzy a my dva spolu začali chodit. Zachvátil mě takový ten mateřský cit k někomu, kdo vypadá trapně, ale milujete ho.

V duchu jsem se křenila odporem nad jeho stříbrným řetízkem na krku, rozpláclými starými teniskami nebo svetru z umělotiny. Ten si vzal asi v domnění, že do divadla je třeba odít se nějak slušně. To chce čas, ujišťovala jsem se. Vezmu ho na nákupy. To jsem taky slibovala kamarádkám, které se po seznámení s Michalem chichotaly.

Chvíli to bylo roztomilé, ale všechno má své meze

Po nějaké době už jsem měla dost Michalových riflí. Nosil jen jedny anebo tahal kraťasy, jež prý užije i v zimě. Já, která dbám na značky, styl a lítám po módních přehlídkách! Vedle sebe jsem měla sice „modela“, ale leda tak na spodní prádlo. Ve svých outfitech mi připomínal nějakého primitiva.

Nechci nikoho urazit, ale k čemu mi je můj vytříbený styl, když si můj partner vezme klidně bundu z výprodeje potravinového řetězce? Někdo by nadhodil, že o to víc je můj přítel cool. Ale to bohužel není jeho případ.¨

Nevydržela jsem to a nadhodila téma „nákupy“, Michal se ohradil, že ho na to neužije. „To vidím, ale teď máš holku módní policajtku a já ti poradím,“ zkoušela jsem to na něj s humorem. Netvářil se nadšeně. Prolezli jsme pár obchodů a nic mu nebylo dost dobré. Tvrdil, že mu nové věci nesedí a dlouho si na oblečení zvyká.

Můj přítel je na svých pár ubohých kouscích závislý

Ukázalo se, že má Michal nějaký druh obsese. V novém oblečení dostával skoro panické záchvaty. Byl nervní, dělaly se mi fleky na obličeji a krku. Pak si vzal to svoje příšerné tričko a hned pookřál. To mi dělalo velké starosti – měnilo to celou situaci.

Já totiž celou dobu počítala s tím, jaký z Michala bude po mém boku fešák. Nechtěla jsem chodit s někým, kdo se ke mně absolutně nehodí. Začala jsem se vyhýbat společným akcím venku a s Michalem se viděla jen doma. Asi je otázka času, než mu to dojde a asi to pak ukončíme.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články