Denní horoskop na 17. září 2023: Ryby čeká neúspěch v ložnici, Lvi vydělají spoustu peněz

Denní horoskop na 17. září 2023: Ryby si dnes budou muset nechat zajít chuť na milování
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 17. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 17. 09. 2023 05:55

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Mnohé rozjeté obchody se zastaví kvůli kratochvílím některých nekompetentních osob. Nezbude vám nic jiného, než čekat na další vhodnou příležitost. Snažte se být ostatním příkladem, trpělivost bude na místě.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Jste plní života a nadšení ze všeho, co prožíváte. Se svým protějškem chcete prodiskutovat všechny emoce, které pociťujete. Toužíte po vášnivém sexu a spoustě společných aktivit. Ovšem váš partner to vidí úplně jinak a na intimity budete muset zapomenout...

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vstoupí do vás nevídaná sebejistota a málokdo vám bude schopen odporovat. Jednáte slušně, lidsky, avšak řečí těla říkáte, že jste vnitřně rozhodnutí o výsledku. Sebevědomí vám budou závidět nejen na pracovišti, ale i doma.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Budete konfrontováni s úplně jinými typy spolupracovníků. Ze začátku vám budou připadat nevýrazní, zbytečně introvertní a málo perspektivní. Přesto během krátké doby ještě velmi rádi svůj první dojem přehodnotíte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Absolutně vás zaskočí tvrzení partnera, že se chováte příliš sobecky, přehlížíte jeho zájmy a svou živelností ho úplně dusíte. Ačkoli vás to bude mrzet, příliš s tím nesvedete. Partner vás buďto přijme, nebo se rozejdete.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Díky jisté situaci získáte větší nadhled a přestanete sobě i ostatním vyčítat nedostatky. Všechny nepříjemné situace, především v partnerských vztazích, se tak vysvětlí mnohem jednodušeji.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přepadne vás chuť zaobírat se ekonomií, bankovnictvím a finančnictvím obecně. A to nikoliv jen nahodile. V rychlé době vyděláte tolik peněz, že byste si mohli část úspor uložit do zlata či uměleckých předmětů.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte pocit, že si od všeho potřebujete odpočinout. Ztrácíte zájem o žabomyší války a toužíte po klidu a harmonii. Bohužel to však vypadá, že vás čeká ještě pár věcí, které je třeba neodkladně vyřešit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Určete si doma jasně, co přesně bude každý z vás ve vašem rodinném hájemství obhospodařovat. Jinak se brzy poperete jako kohouti. Jestliže jste to vy, kdo doma většinou rozhoduje, měli byste ze svojí pozice trochu couvnout.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Začátek dne se bude odvíjet dobře jako málokdy. Mnoho vykonáte a mnoho domluvíte. A to vše bez nátlaku a manipulací. Lidé vás mají rádi a vyhledávají vás, protože jim je ve vaší společnosti dobře.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věnujete se studiu knih o psychologii a pochopení duševních nemocí druhých lidí. Vztek a křik vám nyní nepomohou. K člověku, který vás pracovně blokuje a vykazuje duševní chorobu, se chovejte jako by měl chřipku.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Situace kolem vás se změní a dle vašeho očekávání k horšímu. Setkáváte se s lidmi, kteří vás v určité oblasti převyšují. Bude pro vás těžké držet s nimi krok. Ale vy se nikdy nevzdáváte předem...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články