Denní horoskop na 19. září 2023: Býci mají šanci na novou lásku, Váhám prospěje ostražitost

Denní horoskop na 19. září 2023: Býci dnes možná potkají novou lásku
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 19. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská19. 09. 2023 05:54

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Konečně se začnete dostávat k zakázkám, o kterých se vám ani nesnilo. Je vhodný čas na kariérní posun. Naštěstí vám nevadí pouštět se do riskantnějších výzev a všechno vám bude vycházet naprosto báječně.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Několik šťastných náhod vám vytrhne trn z paty. Peníze vám už přes sebelepší šetření opravdu docházely. A teď před sebou máte snad plodnou spolupráci s nadšenými lidmi. Nepřemýšlí v materiální rovině, a tak se nemusíte obávat, že vás okradou.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zatímco dříve jste na pracovišti prožili hodně stresu, i mnohé neúspěchy, tento den vám vše vynahradí. Jestliže vám na něčem opravdu hodně záleží, tak to už dál neodsouvejte a pusťte se do toho na plný výkon.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Je čas opustit zónu pohodlí a zkusit začít prozkoumávat nové oblasti. Tam někde venku na vás čekají nová přátelství. A možná je na obzoru i nová láska. Stačí jen trochu riskovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy vás nabádají, ať se v tento den pohybujete ve společnosti lidí, s nimiž jste nejradši. Zapomeňte na veškeré problémy a užívejte si všeho, co vás baví a naplňuje. Zapojte do toho i rodinu a přátele.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnešek přeje kreativním nápadům. Pokud byste chtěli ošidit své povinnosti, mohli byste si naopak přidělat starosti. Jestliže něco nestíháte, požádejte raději někoho o pomoc.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop prozrazuje, že dlouhodobě vynaložená snaha se vám vyplatí. Dočkáte se nejen uznání od ostatních, ale také zasloužené finanční odměny. Neznamená to ale, že snad máte usnout na vavřínech...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jestli jste nervózní z toho, že se vám nahromadila práce, tak si sepište seznam věcí, které mají prioritu. Nepanikařte a začněte je postupně vyřizovat, zvládnete to a ještě vám poroste sebedůvěra.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte ostražití, vaše finance jsou v tento den v ohrožení. Nabídky, co na první pohled vypadají výhodně, si důkladně prověřte. Poraďte se s někým, kdo má s danou problematikou zkušenosti.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vám radí jednu důležitou věc. Jestli se domníváte, že jste se nechali až moc vtáhnout do problémů cizího člověka, učiňte tomu ráznou přítrž. Na rovinu mu sdělte, že vás jen zdržuje od povinností.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Buďte k ostatním ohleduplnější. Nemůžete se přece někomu posmívat, když se mu hned napoprvé nepovede něco, s čím dosud neměl zkušenosti. Zkuste mu raději názorně ukázat, jak na to.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás varuje, abyste neutráceli za zbytečnosti, peníze by vám posléze mohly chybět. Máte tendenci létat s hlavou v oblacích. Měli byste se rychle vrátit nohama zpátky na zem, aby nebylo pozdě...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články