Denní horoskop na 2. října 2023: Blíženci by si měli dát pozor na přehnanou důvěřivost, Štírům pomůže z nesnází smysl pro humor

Denní horoskop na 2. října 2023: Blíženci by dnes neměli být příliš důvěřiví
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pondělí 2. 10. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská02. 10. 2023 05:48

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že se na osobní problémy snažíte zapomenout tím, že si naberete víc práce. Tím však nic nevyřešíte. Uvědomte si, že před vyřešením oné situace nemůžete utíkat pořád...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy jsou vám v tento den nakloněny spíše v soukromých záležitostech. Kolem vás se neděje nic neobvyklého, můžete být v klidu. Vyjasněte si představy o vašem dalším směřování a proberte to s někým blízkým.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes se nenechte ničím a nikým ovlivňovat. Důrazně ostatním sdělte, co si o dané záležitosti myslíte. Pokud by snad někteří jedinci chtěli vaše názory zpochybňovat, tak si toho vůbec nevšímejte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, ať se vyvarujete panovačnosti, když vás druzí lidé nebudou poslouchat na slovo. Hlavně na nikoho nezvyšujte hlas. Domluvit se dá i v klidu, vždyť to umíte docela dobře.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dejte si pozor na přehnanou důvěřivost vůči lidem, které až tak dlouho neznáte. I když jsou vám sympatičtí, nemusí to znamenat, že jsou k vám i upřímní. Mohli byste se dočkat hořkého zklamání...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nemějte obavu ostatním ukázat, že dobře znáte svou cenu. V poslední době jste se dost nadřeli, úspěch si rozhodně zasloužíte. Nezapomínejte ani na ty, co vás podporovali a stáli vám věrně po boku.

Doporučené video: 3 znamení, která dobře hospodaří s penězi

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes se raději trochu kroťte. Vaše nespokojenost doopravdy není na místě, ostatní by to už vnímali jako provokaci.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Bude se vám dařit ve všem, na co sáhnete. Dejte si ale pozor, abyste dosažené úspěchy nebrali jako samozřejmost. Nepolevujte a pracujte jako doposud, jinak by mohl následovat strmý pád.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Raději se nerozptylujete a snažte se soustředit na to, co je podstatné. Nebazírujte na malichernostech a nekritizujte ostatní lidi za to, že nejsou stejně kreativní jako vy...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud jste si mysleli, že vás už nic nemůže překvapit, brzy se přesvědčíte o opaku. Čeká vás několik situací, které vám zamotají hlavu. Neopustí-li vás smysl pro humor, ustojíte to.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste se zbavit záležitostí, které vás obírají o potřebnou energii. Udělejte si systém v povinnostech i prioritách. Pamatujte také na relaxaci, koníčky a přátele.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Možná by nebylo špatné zapracovat na trpělivosti. Nechtějte věci uspěchat a hoďte se do klidu. Myslete na to, že i malými krůčky se můžete dostat dost daleko. Pomalejší tempo vám přinese spoustu výhod.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články