Denní horoskop na 24. října 2023: Lvi by si mohli koupit něco nového na sebe, Váhy urychlit rozhodování o změně zaměstnání

Denní horoskop na 24. října 2023: Lvi by dnes mohli přehodnotit svůj šatník
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 24. 10. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 24. 10. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Když to situace vyžaduje, buďte asertivní. To vás posílí a lidé uvidí vaše rozhodné já. Nebojte se vyjádřit svůj názor, ale také si važte názorů ostatních. Hlavně buďte za každou cenu upřímní.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento den vás čeká série menších nedorozumění. Zaměřte se na svůj život a nestarejte se o ostatní. Váš život už je stejně dost komplikovaný. Ve svém outfitu volte raději komfort před stylem.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pracovní stres by neměl ovlivnit váš osobní život. Rodina vás podporuje, ale mějte na paměti, že tato pomoc má své hranice. V oblasti módy si dopřejte něco, co vám dodá sebevědomí.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pevně se držte svého plánu, nyní už není čas na improvizaci. Pokud neuhnete, vše se vydaří. V oblasti vztahů nezapomínejte na svou sebeúctu. Je hezké, že žijete pro svého partnera, ale nic se nemá přehánět...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Buďte obezřetní vůči novým známostem, ať nezažijete zklamání. Mohli byste se hodně spálit. Možná je čas na změnu účesu. Zvolte takový, který odráží vaše silné stránky.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento den důvěřujte naplno svému instinktu a nebojte se vyjadřovat své názory. Nebudete přece sedět v koutě. Ve vztazích je důležité stanovit si hranice.

Tři znamení, která nostalgicky vzpomínají na své ex

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokuste se vyřešit neshody s lidmi, kteří jsou vám blízcí. Konfrontace je přirozená a dialog bude klíčový. Možná je také čas přehodnotit svůj vzhled a zkusit něco nového v oblasti módy.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Uznání chyb je prvním krokem k jejich nápravě. Ačkoliv to bude těžké, brzo oceníte úlevu, kterou to přinese. Zkuste novou vůni, už je čas na změnu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte otevření a sdílejte své myšlenky s blízkými. Jestli přemýšlíte o změně zaměstnání, měli byste urychlit rozhodování. V oblasti módy je čas ukázat své pravé já.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zaměřte se na ty, kteří vám v minulosti pomohli. Tentokrát budou potřebovat vaši pomoc oni. Pamatujte, že jednou jste nahoře a jednou dole. Ve vztazích je důležité nejen brát, ale i dávat...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nenechte se unést něčím, co vám nepřipadá správné. V oblasti módy si pamatujte, že méně je někdy více. Nějaký ten experiment vám ale tento den neuškodí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Někdy je dobré požádat o pomoc, když se cítíte přetížení. Nemá cenu se přepínat. Zdraví máte jen jedno. Zkuste kadeřnici požádat o jednoduchý účes, který odráží vaši upřímnost.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články