Denní horoskop na 25. září 2023: Lvi vyrazí za zábavou, Vahám prospěje víc spontánnosti

Denní horoskop na 25. září 2023: Lvy dnes čeká zábava ve společnosti
Zdroj: Freepik

Denní horoskop nejen pro ženy na pondělí 25. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská25. 09. 2023 05:55

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že byste nejraději jen relaxovali. Jenže přátelé vás vytáhnou na nákupy. Nakonec budete rádi, pořídíte si věc, kterou jste už dlouho sháněli. Nezapomeňte koupit pár dárků i svým blízkým.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zkuste se radovat i z maličkostí a občas pochvalte své blízké. Nechybí vám chuť učit se nové věci, tak byste toho měli využít. Večer přeje zábavě a kulturním zážitkům.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

I když nechcete svým blízkým přidělávat starosti, měli byste je tentokrát zavčasu požádat o pomoc. Tenhle problém zřejmě sami nevyřešíte. Není proč se stydět, vždyť vy jste tu pro ně stále.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes budete litovat, že jste v poslední době upřednostňovali práci a mezilidské vztahy jste zanedbávali. Dokonce i ti lidé, které jste brali v životě jako jistotu, se na vás vykašlou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nevěnujte se stále jen uklízení a domácím povinnostem. Potřebujete se odreagovat mezi lidmi a bavit se. Ohlídejte si však finance, nemusíte se hned urvat ze řetězu a utratit víc, než si můžete aktuálně dovolit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Oplýváte spoustou zajímavých nápadů, ale nevíte, jak přesvědčit své blízké, aby se do toho pustili s vámi. Je důležité, aby pochopili, že to myslíte fakt vážně.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, abyste jen nezaháleli. Víte dobře, co všechno doma stálo, máte se tedy co ohánět. Když do práce zapojíte i své blízké, zvládnete to rychleji. Večer vyrazte za zábavou do společnosti.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte sice spoustu plánů, ale ne všichni vaši blízcí je s vámi budou chtít sdílet. Vůbec se tím netrapte, dopřejte jim trochu volnosti. O to víc se pak na sebe budete zase těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nemějte obavy improvizovat, když věci nevyjdou přesně podle původního plánu. Buďte zkrátka spontánnější. Využijte vhodnou chvíli na získání osoby, která je vám sympatická. Nestyďte se a projevte své city naplno.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se před nikým nepřetvařovali, přestože by to pro vás asi bylo jednodušší. Nepřekračujte hranice, které máte už dávno nastavené, později byste toho litovali.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud máte povinnosti, začněte s nimi hned ráno. A pak už si den užívejte přesně podle vašich představ. Jestli si na vás příbuzenstvo bude nárokovat, slušně všechny odmítněte s tím, že už máte domluvený program.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes půjde všechno bez potíží. Veškerá jednání dopadnou výtečně, těšit se můžete na komplimenty ze všech stran. Pamatujte na své blízké, někdo se cítí osaměle a potřebuje slyšet vlídné slovo.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články