Eliška (32): Střídání partnerů nám do ložnice oživení nepřineslo. S manželem už nedokážu spát vůbec

Eliška (32): Střídání partnerů nám do ložnice oživení nepřineslo. S manželem už nedokážu spát vůbec
Zdroj: Freepik

Eliška se s manželem domluvila na tom, že zkusí něco udělat se svým skomírajícím milostným životem. Jednoho dne si užili s jinými partnery, ale oživení vztahu se nekonalo...

Jana Jánská
Jana Jánská 17. 09. 2023 07:00

Patrika (35) jsem poznala asi před patnácti lety. Nejdřív jsme byli jenom přátelé, pak jsme se spolu vyspali po oslavě narozenin našeho kamaráda. A protože jsme v té době byli oba single, rozhodli jsme se, že to spolu zkusíme.

Nedokázali jsme spolu spát

Před osmi lety jsme se vzali a máme pětiletou holčičku. I když je na jedné straně fajn, že jsme s Patrikem byli nejdřív kamarádi, protože si v mnoha oblastech rozumíme a dobře se známe, jedna důležitá část vztahu nám moc nefunguje.

Patrik totiž v sexu není moc vynalézavý. Jako kdyby ho to až tak nebavilo, nebo jak bych to měla popsat. Zná jednu či dvě polohy a v nich dokáže setrvat celé milování. Ale já potřebuji cítit vášeň a plně se odevzdat tomu druhému. A to bohužel Patrik nesvede.

Zašlo to až tak daleko, že jsme spolu na jaře přestali spát. Prostě to nešlo. Jakmile se blížil večer, oba jsme najednou hledali výmluvy a náhradní aktivity. Patrik dokonce občas zašel na pivo, jen aby nemusel být doma. A to nikdy předtím nedělal.

Myslela jsem, že nás zachrání swingers party

Nechtěla jsem si najít milence, protože by to mohlo rozvrátit můj vztah s Patrikem. I přes to, že spolu nespíme, mám svého manžela stále ráda a vážím si ho. Proto jsem se na něj s plnou důvěrou obrátila a otevřela téma naší ložnice. Nebylo mu to moc příjemné, ale přiznal, že ho to také trápí.

A tak jsme hledali řešení. Kámoška mi doporučila swingers party, kam si občas zajde s manželem. Prý je pohled na to, jak si užívají i s jinými lidmi, pěkně rozparádí. A vydrží jim to pak docela dlouho. Nebyla jsem si jistá, jestli je to vhodné řešení. Patrik se také tvářil rozpačitě. Ale když šla jednou dcera na víkend k babičce, abychom si užili trochu soukromí, a my jen tak seděli a koukali do mobilů, rozhodla jsem se k akci.

Patrika jsem doslova za ruku dotáhla na swingers party. Jenom v ručnících jsme si sedli k baru a kopli do sebe panáka. Pak dalšího. To už jsme se dokázali rozhlédnout kolem. Bylo tam asi deset lidí, kteří se spolu přátelsky bavili a docházelo k různým něžnostem. Možná to bylo alkoholem, možná atmosférou, ale když ke mně přišel příjemný pár a žena mě začala líbat na krk, pocítila jsem neuvěřitelné vzrušení...

Zjistila jsem, po čem toužím v posteli

S tím párem jsme strávili chvilku na baru a hezky si povídali. Nepřišlo mi nic divného na tom, že mě cizí žena drží za ruku a tu a tam mě políbí. Bylo to moc fajn. Pak nás pozvali do pokoje a Patrik, který do té doby jen tiše seděl, šel odevzdaně s námi. Ruku k dílu, ani nic jiného, bohužel nepřiložil. Ale já si to neskutečně užila.

Musím však říct, že to našemu intimnímu životu moc neprospělo. Patrik se sice snaží o něco víc a něco snad i tehdy odkoukal, ale já pořád toužím po vášni, která v něm prostě není. Tu jsem zažila právě na swingers party. Dnes prostě s Patrikem už spát nedokážu. Děsí mě představa té strojenosti, kterou bych měla začít. Co s tím mám udělat?

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články