Marie (38): Tchyně mi radí, jak se chovat v ložnici. Manžel se jí totiž svěřil, že spolu nespíme

Marie (38): Tchyně mi radí, jak se chovat v ložnici. Manžel se jí totiž svěřil, že spolu nespíme
Zdroj: Pexels

Marie se ocitla pod palbou otázek ze strany tchyně Ivany. Ta se totiž od svého syna dozvěděla, že jim to skřípe v ložnici. Ivana teď Marii často zpovídá a snaží se napravit jejich sexuální život. Té je to však nepříjemné a odmítá to s tchyní řešit.

Šárka Žižková
Šárka Žižková12. 08. 2022 10:00

Manžel Jarek (40) řekl své matce něco, co mělo zůstat jen mezi námi dvěma. Prozradil jí totiž, že spolu nespíme. Ta místo toho, aby dělala, že to neví, se mi teď snaží domluvit. Je mi nepříjemné se s ní bavit o sexu. Ona je však neodbytná a pořád mě zpovídá.

Manžel se svěřil své matce, že nám to v ložnici skřípe

I když je pravdou, že s manželem nespíme, nechápu, proč se s tím matce svěřoval. Tchyně Ivana (60) je za prvé drbna první třídy, za druhé chce tu situaci vyřešit. Když to na mě nedávno nad kávou vybalila, docela mě tím vykolejila. „Tak řekni, Maruško, co tě trápí, že spolu nespíte," položila přímou otázku.

„Co prosím?" vyhrkla jsem. „Jarek se mi svěřil, že spolu vůbec nespíte. Tak pověz, co se děje?" tlačila na pilu. „Nic se neděje," odbyla jsem ji. „Víš sama, jací muži jsou. Musíš mu dát, co chce," poučovala mě. „Myslím, že to zvládneme vyřešit i bez tebe," snažila jsem se jí dát najevo, že do toho nemá strkat nos.

Doma jsem hned Jarka sprdla, proč se matce svěřuje. „Mohl jsi přijít rovnou za mnou a říct, že tě to trápí. A ne to vyslepičit matce," zlobila jsem se. „Ona se zeptala a já popravdě odpověděl," snažil se z toho dostat. „Až s ní budeš zase mluvit, jasně jí řekni, že jí do toho nic není," požádala jsem manžela.

Tchyně mi radí, jak na intimnosti

Jenže Ivana mě s tím i nadále obtěžuje. Nedávno jsem v e-mailu našla několik článků a pouček o tom, co dělat, když je krize v posteli. Odesílatel nebyl nikdo jiný než tchyně. Bez odpovědi jsem e-maily smazala a odmítala to s ní řešit. Ona mě ale při každé příležitosti zpovídá. „Tak co, už je to lepší?" zeptala se nedávno.

„Ivano, já nechci být nezdvořilá, ale není to tvoje věc," byla jsem přímá. „Je to moje věc. Žiješ s mým synem. A ten je z toho nešťastný. Chci ti pomocKdyž jsem měla s nebožtíkem Milanem problémy, našla jsem si milence," řekla a mě spadla brada. „Nabádáš mě, abych si někoho našla?" zeptala jsem se šokovaně.

„Ne, jen ti chci vysvětlit, že se to někdy stane. A ty to musíš řešit, ne přehlížet," řekla. „Jaké polohy máš nejraději?" zeptala se bez uzardění. „Tak to už vážně přeháníš. Naposledy tě žádám, abys to neřešila. My to s Jarkem zvládneme," pronesla jsem naštvaně a odešla.

Tchyně mi dala voucher k sexuálnímu koučovi

Znovu jsem uhodila na Jarka, aby už matce nic neříkal. Tvrdí, že už to s ní neřeší, ale nevěřím mu. On si asi myslí, že když do mě bude jeho matka hučet, začnu s ním spát. Já sama nevím, proč nemám chuť na sex. Možná už jsem na to stará, nebo jsme se s manželem okoukali. Nestojím o to, aby mi někdo jiný radil, jak napravit svůj sexuální život.

Tchyně je však jiného názoru. K nedávným narozeninám mi dala voucher k sexuálnímu koučovi. Beru to jako vrchol absolutní drzosti. Čím víc do mě tchyně hučí, tím méně mám na manžela chuť. Kdykoliv se o něco pokusíme, hned vidím její obličej a nejde mi to. Možná za to může právě ona a její věčně nevyžádané rady.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články