Etela (36): Vídám se s mrtvým milencem. Jsou to ty nejvášnivější noci v mém životě

uspokojení
tajemství
snění
Zdroj: Freepik

Etela prožívá vášnivé noci se svou první láskou. Matěj je sice po smrti, ale pravidelně ji navštěvuje.

Michaela Hájková
Michaela Hájková 03. 06. 2024 17:00

Když mě Matěj navštívil po šestnácti letech poprvé, nenapadlo mě, že je po smrti. Nikdy jsme na sebe nezapomněli a konečně se zase setkáváme a zažíváme vášeň jako kdysi.

Moje první láska se zabila na motorce

Když jsem se dozvěděla, že Matěj zemřel, hned se mi vybavilo mých čerstvých 17 let. Byl mou první láskou a já na něj nikdy nezapomněla. Srovnávala jsem ho se všemi dalšími partnery a s nikým už to nemělo takovou jiskru. Je ale pravda, že Matěj byl velice impulzivní člověk, se kterým bych nedokázala strávit celý život. Nicméně v mladém věku mi to připadalo neodolatelné a nebudu nikdy litovat.

„Slyšela jsi o Matějovi? Zabil se na motorce v Jižní Americe,“ řekl mi jednou nás společný kamarád, bylo mi pětatřicet a právě jsem se rozvedla. Chtěla jsem vědět, kdy se to přesně stalo, protože pár dní zpět jsem měla po delší době sen o Matějovi. Nebyl to běžný sen plný spletitých dějů, co nedávají smysl. Ve snu mě navštívil v ložnici, lehl si ke mně pod peřinu a milovali jsme se. Potom se mnou ještě dlouho odpočíval v objetí.

„Stalo se to minulou středu, volala mi jeho matka,“ řekl mi a já ucítila husí kůži na zádech. Matěj se přišel rozloučit. To ráno po vášnivém snu jsem byla jako „praštěná“. Pořád jsem si opakovala, že to byl jen sen. Ale nohy se mi třásly, jako by v noci opravdu k něčemu došlo. Pomyslela jsem si, že se zkusím s Matějem spojit a zjistit, jak se má. O pár dní později jsem věděla, že není mezi živými. Doufala jsem, že mě přijde znovu navštívit, a on přišel.

První láska mě pravidelně navštěvuje ve snech

Jednou v noci jsem se probudila a přísahala bych, že cítím cigaretový kouř. Podívala jsem se směrem k balkónovým dveřím. Stál tam a usmíval se na mě. Neměla jsem vůbec strach, i když už jsem věděla, že nežije. Natáhla jsem k němu ruku a on přišel za mnou do postele. Opět jsme se milovali a bylo to jako dřív, velmi intenzivní. Nemohla jsem přestat křičet slastí.

Druhý den se na mě sousedka před domem pohoršeně podívala. Věděla, že můj bývalý muž se odstěhoval teprve nedávno. Podle nočních zvuků usoudila, že už si domů vodím nového chlapa. A vlastně měla pravdu, Matěj chodí pravidelně. Milujeme se asi jednou měsíčně, nic neříkáme a já jsem takhle spokojená.

„A co dělá ten zbytek měsíce?“ zajímala se kamarádka, které jsem se odvážila s nezvyklým tajemstvím svěřit. „Asi obráží ostatní milenky,“ zasmála jsem se a vlastně bych se tomu ani nedivila. Po delší době jsem potkala Matějovu maminku, která očividně stále syna oplakávala. Řekla mi něco, co jsem nečekala.

Matěj na mě zřejmě také nikdy nezapomněl

Jeho matka dostala Matějovy osobní věci až po delší době. V peněžence měl jedinou fotku a na ní jsem byla já. Přišlo mi to zvláštní, neviděli jsme se s Matějem šestnáct let. „On tě vždycky miloval. Miloval i dobrodružství a svobodu, ale ty jsi zůstala v jeho srdci,“ ujistila mě a pak jsme si obě poplakaly. My dvě jsme pro sebe měly vždycky slabost a já od té doby Matějovu maminku pravidelně navštěvuji.

Žádného nového chlapa zatím nehledám. Vím, že až někdo obsadí postel vedle mě, Matěj už se neukáže. A já vlastně ještě nejsem připravená rozloučit se s ním navždy. Můj tajemný milenec z druhého břehu je stejně nejšikovnější ze všech.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články