Příbuzní nacistického vůdce: Odmítli jeho dědictví i geny. Schválně nemají děti, aby rod vymřel

Příbuzní nacistického vůdce: Odmítli jeho dědictví i geny. Schválně nemají děti, aby rod vymřel
Zdroj: Profimedia
Skutečně z tohoto dítěte vyrostl muž s velmi podivnými zálibami?Zjistil v pubertě, že jej přitahují muži?Po první světové válce měl být údajně souzen za sexuální styky s důstojníky.Anebo holdoval sexuálním úchylkám?+ 2 fotky+ 3 fotky

Kromě jednoho dítěte, které měl Adolf Hitler zplodit s mladou Francouzkou, nezanechal žádné potomstvo. Jeho rodina ale stejně nedokázala nést břímě toho, co nacistický vůdce napáchal ve 20. století, a tak se všichni rozhodli nikdy nemít děti...

Kamil Šivák
Kamil Šivák 26. března 2023

Peter Raubal, Heiner Hochegger a Alexander, Louis a Brian Stuartovi-Houstonovi jsou naprosto odlišní muži. Peter a Heiner žijí v Rakousku, zatímco bratři Stuartovi-Houstonovi na Long Islandu, jen pár bloků od sebe. Přesto je spojuje jedna opravdu velká věc, jsou totiž potomci Adolfa Hitlera.

Příbuzní Adolfa Hitlera a dalších nacistických pohlavářů se straní okolí a někteří raději nemají ani děti
Mohlo by Vás zajímat:

Nejbližší příbuzní Adolfa Hitlera. Za svého slavného předka se stydí

Poslední příbuzní Adolfa Hitlera

Byli a jsou to jediní zbývající členové pokrevní linie nacistického vůdce Adolfa Hitlera. Jsou si toho vědomi a jsou také rozhodnuti, že s jejich smrtí vše zanikne. Hitler se těsně před svou sebevraždou oženil s Evou Braun, jeho sestra Paula se nikdy nevdala. Tradovalo se jen, že kdysi měl mít dítě s mladou Francouzkou. To ale bylo vše. Lidé dlouhou dobu věřili, že se jeho děsivé geny již nebudou nikdy předávat…

Klara Hitlerová byla milá vlídná žena a svoje děti vedla k víře. Osud chtěl, aby neviděla, co se stalo z jejího syna
Mohlo by Vás zajímat:

Klara Hitlerová zemřela brzy a řádění svého syna se naštěstí nedočkala: Jaká byla maminka masového vraha?

Na počátku byl Alois Hitler

Než se Adolfův otec Alois oženil s jeho matkou Klárou, žil jistou Franni. Ta mu dala Aloise juniora a Angelu. Po válce si junior změnil jméno. Narodily se mu dvě děti – William a Heinrich. William Patrick Hitler, jehož náhrobní kámen je na úvodní fotografii k článku, byl otcem sourozenců Stuartových-Houstonových. Angela měla tři děti: Lea, Geli a Elfriede.

Geli Raubal a její románek s Adolfem Hitlerem známe všichni. Leo a Elfriede svůj život sebevraždou neukončili a taktéž měli děti. Leo byl otcem Petera Raubala, Elfriede byla zase maminkou Heinera Hocheggera.

Vůdcova sestra Paula: Zakoukala se do lékaře, který prý byl příliš brutální i pro nacisty
Mohlo by Vás zajímat:

Vůdcova sestra Paula: Zakoukala se do lékaře, který prý byl příliš brutální i pro nacisty

„Ohavný“ synovec Adolfa Hitlera

Sourozenci Stuartovi-Houstonovi věděli, koho mají v rodině. Jejich otce Williama totiž Hitler označil za ohavného synovce. Důvod? Před válkou se snažil trhnout něco na tom, že Němci fandí zpocenému malému velkému muži s ulízanými vlasy a bizarním knírkem. Jakmile ale skončil mír a Willy se dozvěděl, co má jeho strýc doopravdy za lubem, raději utekl do Ameriky.

Tam na Long Islandu vychoval čtyři syny, přičemž jeden z nich zemřel při autonehodě. Sousedé Williama vnímali dvojím způsobem. Někdo tvrdil, že byl až přehnaně americký, jiní v něm zase viděli určitý druh temnoty, který zřejmě zdědil po svém strýci.

Dětství nacistického vůdce: Matka Klara ho nezdravě hýčkala, otec Alois byl chladný tyran
Mohlo by Vás zajímat:

Dětství nacistického vůdce: Matka Klara ho nezdravě hýčkala, otec Alois byl chladný tyran

Odmítli dědictví po Hitlerovi

Willy měl smůlu, vnuků se nedočkal. Jeho synové se zařekli, že nebudou rozšiřovat hitlerovskou linii. Taktéž se rozhodli i Peter Raubal a Heiner Hochegger. Když byla v roce 2004 odhalena Heinerova identita, vyvstala otázka, zda by neměla být žijícím dědicům vyplacená poměrná část za prodej knihy Mein Kampf.

Pochopitelně o to nikdo nestojí. Každý z nich chce mít jen svůj klid. V tomto století tak zanikne Hitlerův rod. Jeho činy ale zapomenuty nezůstanou.

Zdroje informací:
Wikipedia.org: Adolf Hitler
Allthatsinteresting.com: What Happened To Adolf Hitler’s Family? Meet The Final Descendants Of The Führer

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Další články