3 znamení zvěrokruhu, která si potrpí na tu pravou vůni domova. Najdete se mezi nimi?

3 znamení zvěrokruhu, která si potrpí na tu pravou vůni domova. Najdete se mezi nimi?
Zdroj: Shutterstock

Všude dobře, doma nejlíp. To je heslo, které vyznávají následující tři znamení zvěrokruhu. Domov je pro ně místo, kde se cítí nejspokojenější, a umějí si ho pořádně zvelebit.

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková24. 10. 2021 07:00

Podívejte se, kdo vedle sebe nesnese partnera, který by mu kazil domácí pohodu, a mezi kterými znameními najdete tu nejlepší hospodyňku.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři bývají často introverti, kterým je nejlépe mezi nejbližšími. Pocit, že je někdo miluje, potřebují stejně jako možnost milovat. Domov je pro ně bezpečné místo, kde se cítí nejjistěji. Nemají v lásce návštěvy, pustit si někoho domů je pro ně velký zásah do soukromí. Aby u nich někdo přespal, to už je pro ně úplné tabu.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Upínají se na domov, protože to je místo, kde se nejvíc realizují. Ženy v tomto znamení bývají brilantními hospodyňkami, které vám vždy nachystají vytříbené pohoštění. Nebudují kariéru, práce pro ně není to nejdůležitější. Potřebují, aby se jejich blízcí cítili dobře a to upřednostňují dokonce i před vlastním pohodlím.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jsou extrémně zatížení na rodinu a neradi se od ní vzdalují. A to ani ve chvíli, kdy děti odcházejí od svých rodičů. Střelci navštěvují rodiče i v dospělosti vůbec nejčastěji ze všech znamení zvěrokruhu. Zejména muži Střelci vedle sebe nesnesou partnerku, která jim bude dělat doma dusno. Potřebují stabilitu a zázemí, ne hysterku.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články