3 znamení zvěrokruhu, která sklízejí jeden úspěch za druhým, aniž by měla zjevný talent

3 znamení zvěrokruhu, která sklízejí jeden úspěch za druhým, aniž by měla zjevný talent
Zdroj: Freepik

Pokud vám vrtá hlavou, proč kolegyni vedle vás jde práce parádně od ruky a daří se jí ve všech oblastech, zpozorněte! Přinášíme vám přehled tří znamení zvěrokruhu, která jsou zkrátka nadmíru úspěšná.

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková 18. 08. 2021 07:00

Lámete si hlavu nad tím, proč ona kolegyně zase dostala místo, na které jste si brousili zuby? Proč oslňuje šéfa a vychází jí každá milostná avantýra? Podívejte se, kterým znamením zvěrokruhu byl zkrátka předurčen úspěch.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Většinou na ostatní působí jako leniví povaleči, ve skutečnosti se v nich však skrývá obrovský potenciál. Snaží se nepůsobit příliš dokonale, proto se často shazují. Ostatní jejich znalosti nevidí, nezkoumají, zda to, co Vodnáři prezentují, odpovídá pravdě. Umějí se přizpůsobit každé situaci a ze všech vycházejí jako vítězové.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jejich uzavřenost vám nedá příležitost k tomu, abyste je skutečně poznali. To je ovšem velká škoda, protože to, co byste v nich objevili, je skutečně mimořádné. Pamatují si každé datum, zápletku z knihy i události ze školních lavic.

Jejich paměť je přivádí k úspěchu zejména v pracovní oblasti. Pokud ale budete s Pannou hovořit, nevšimnete si toho, dokud neukáže svou aroganci, kterou bohužel trpí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci často skrývají před ostatními, co umějí, a nemají tendenci se vychloubat. Máte je pak za floutky, ale opak je pravdou. To, co mají, si tvrdě vydřeli. Musejí k tomu však mít impuls. Pokud vyrůstají v rodině, kde vše dostanou na stříbrném podnose, nedosáhnou ani z poloviny toho, na co mají potenciál.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články