Ženy podle horoskopu: Tato 3 znamení zvěrokruhu mají plné skříně erotických hraček a neváhají je použít

Ženy podle horoskopu: Tato 3 znamení zvěrokruhu mají plné skříně erotických hraček a neváhají je použít
Zdroj: Pixabay

Kdo vás rozpálí během několika sekund a v posteli se s ním rozhodně nebudete nudit? Podívejte se, které ženy podle horoskopu milují sex a mají doma hojnou zásobu erotických hraček.

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková24. 08. 2021 07:00

Pokud hledáte slastné potěšení, které se vymyká běžným standardům, jste tu správně! Ženy zrozené v následujících znameních zvěrokruhu nabízejí svým partnerům nevšední zážitky. A můžete už teď hádat čím!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Náruživé ženy ve znamení Blíženců jsou snem každého muže. Vlastní nepřeberné množství rafinovaného spodního prádla, které vás rozpálí během několika sekund. Překvapí vás sexem na veřejnosti i divokou jízdou v soukromí.

Žádná hračka pro ně není zapovězená, vlastní jich obrovské množství. Pokud se s nimi pustíte do vztahu, buďte připraveni, že jsou sexem často až posedlé a vyžadují ho i několikrát denně.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vášnivá Lvice ráda převezme kontrolu nad vaším potěšením, pokud jí to dovolíte. Nebývají příznivkyněmi netradičních praktik, jedině pokud k tomu mají toho správného partnera.

Rády si užijí starou osvědčenou klasiku, která je dovede ke slastnému orgasmu klidně několikrát. Nebojí se partnera vzrušit ani malým divadélkem nebo kostýmem. Najdete u nich klasické hračky, které vás nikterak nevyděsí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Žádné téma není pro Střelce vděčnější než erotika. Tu si dokážou užít ve dvou, ve skupině i sami. Mají přitažlivou povahu a jejich dominance je při sexu vážně rajcovní!

Nejčastěji u nich najdete vibrátor nebo Venušiny kuličky. Ty totiž slouží jak společnému potěšení, tak k uspokojení sebe sama. A na to si Střelci opravdu potrpí. Často se však nebrání téměř ničemu a nadšeně experimentují.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články