Jaroslava (34): Manžel mi žádostí o rozvod vyrazil dech. Nejsem na to hrdá, ale úlevu jsem našla v náruči jeho otce

Opravdové příběhy čtenářek: Manžel mi žádostí o rozvod vyrazil dech. Nejsem na to hrdá, ale úlevu jsem našla v náruči jeho otce
Zdroj: Unsplash

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Jaroslava do té doby netušila, že její manžel Patrik je nespokojený a chce se rozvést. Byla z toho tak rozhozená, že udělala zřejmě největší chybu svého života. Vyspala se s Patrikovým tátou...

Jana Jánská
Jana Jánská26. 10. 2023 15:00

V životě jsem udělala dost hloupostí, ale tahle s přehledem všechny válcuje. Vyspala jsem se totiž se svým tchánem Jardou (59).

Manžel požádal o rozvod

Patrika (33) jsem si vzala před pěti lety. Šlo spíše o sňatek z rozumu. Byli jsme dobří přátelé a já ho měla ráda, ale nebyla jsem zamilovaná. On to měl stejně. Takže jsme si řekli, že to spolu zkusíme. Nežilo se nám špatně. Dokázali jsme spolu fungovat, jezdit na dovolenky a mít sex.

Chybělo tomu něco navíc, ale myslím si, že spousta párů to má stejně. Patrik se mi nikdy nestěžoval, že by mu něco vadilo. A co vím, nikdy ani neměl milenku. Když jednoho dne přišel s tím, že se v manželství nudí, hodně mě to překvapilo.

"Proč se chceš rozvést?" zajímalo mě. "Já vlastně ani nevím, ale už mě tento život nebaví," odpověděl trochu zmateně. Nešlo mi to do hlavy a tak jsem se dál vyptávala. Zjistila jsem, že Patrik nemá záložní plán. Neví, co bude dělat po rozvodu. Ví jen to, že manželství mu nevyhovuje.

Vyspala jsem se s tchánem

Přestože jsem Patrika nemilovala, byla to pro mě rána. Já byla ve vztahu spokojená, zjištění, že můj manžel ne, mě zdeptalo. Kdyby mi řekl, co mu vadí konkrétně, možná bych to pochopila. Ale takhle...

Jeho rodiče viděli, že mě to trápí a snažili se mě utěšit. Já totiž o rodiče přišla už dávno a oni byli moje jediná rodina. Co se Patrik odstěhoval, dolehlo to na mě ještě víc. Tchán se občas po práci zastavil a přinesl mi něco ze zahrádky. Není to zrovna člověk, který by toho moc namluvil. Ale stačilo mi, že někdo sedí u mě v kuchyni a pije kávu. I těch pár minut, které u mě strávil, mi pomáhalo postavit se na nohy.

Nemohla jsem ale tušit, jak se to vyvrbí. Jednou jsem byla docela smutná a když přišel, potřebovala jsem obejmout. No a jak jsem se octla v jeho náruči, nezůstalo jenom u objetí. Tehdy jsme se spolu vyspali.

Nikdo se to nesmí dozvědět

Sex s tchánem byl zvláštní. Ani ne tak kvůli jeho věku, byť mu táhne na šedesát, tam dole mu všechno funguje, ale bylo to prostě divné. Něco jako když se s někým vyspíte z lítosti nebo co já vím. Když bylo po všem, nemohli jsme jeden druhému pohlédnout do očí. Tiše se oblékl a odešel.

Já pak seděla na posteli a přemýšlela nad tím, co se stalo. Nebyla to msta manželovi, to zase ne. Potřebovala jsem trochu něhy a tchán byl zrovna po ruce. Vím, zní to divně. Doufám, že to zůstane jenom mezi Jardou a mnou. Jakmile dotáhneme s Patrikem rozvod do konce, všechno tohle hodím za hlavu a začnu žít znovu...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články