Julie (46): Matka se zamilovala od mého přítele. V šedesáti nosí výstřihy a při každé návštěvě na něj dělá oči

nostalgie
bilancování
Zdroj: Freepik

Julie má smůlu na muže. Celý život touží založit stabilní rodinu, a místo toho jí každý vztah vydrží jen pár let. Její poslední přítel Daniel je o deset let starší a co čert nechtěl, zakoukala se do něj její matka.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 18. 05. 2024 13:00

Právě jsem se vrátila od matky. Už zase si chtěla povídat o Danielovi. Vždy se snaží zavést hovor na mého nového přítele. Když o něm mluví, celá září.

Můj milostný život byl jedna velká katastrofa

Celý život mi do života vstupují zdánlivě vyrovnaní muži. Do vztahů s nimi dávám sto procent a po několika měsících se nebráním společnému bydlení. Jenže každý vztah mi vždy po pár letech skončí. Ve svém věku mám pocit, že už jsem zažila snad všechno a nic mě nemůže rozhodit. Otec mých dospělých dětí například propadl alkoholu. Poznala jsem také, co je nevěra. Další muž mě využíval a málem mě dostal do finančních potíží. Dokonce jsem měla chlapa, který si vedle mě pořídil ještě jednu rodinu.

Nyní jsem šest měsíců s Danielem. Je o deset let starší, ale na svůj věk velmi pohledný. Je vtipný, vždy voní a chodí moderně oblékaný. K ženám se chová galantně. Zatím spolu chodíme jen na rande, navštěvujeme se a trávíme občas společně víkendy. Už si dávám načas, než někomu začnu důvěřovat, ale s Danielem se milujeme a zdá se, že oba vnímáme náš vztah stejně.

Zamilovaná matka se chová jako puberťačka

Jednou jsme byli v kavárně, kde jsme náhodou potkali moji matku. Nezbylo mi, než jí Daniela představit. Matka nás hned pozvala na návštěvu. Mně se to zdálo trošku brzy, ale tak dlouho mě bombardovala telefonáty, abych toho šarmantního muže přivedla, že jsem se nechala ukecat. Když jsme dorazili, matka měla na sobě minisukni a chovala se dost koketně. V mých očích byla směšná, Daniel její chování nekomentoval.

Při další návštěvě mu matka navrhla tykání a při odchodu si vyžádala pusu na rozloučenou. Pokaždé, když Daniela viděla osobně, měla na sobě obří výstřih, hlasitě se smála jeho historkám a mně vyčetla něco na mém vzhledu. Nejčastěji se jí nelíbily mé vlasy a líčení. Dokonce zvala Dana k sobě samotného pod záminkou, zda by jí nemohl přivrtat poličku. Ten jí odvětil, že jí poličku rád přivrtá při naší další návštěvě.

Přemýšlím, kam až je matka schopná zajít

Matka se ale nevzdala. Daniela začala oslovovat zdrobnělinou, neustále se ho dotýká a lichotí mu. Já vždy nevěřícně koukám a jediné, co mi běží hlavou, je myšlenka, kam až je matka schopná zajít. S Danielem jsme její chování rozebrali a přijde nám oběma úsměvné. Přítel se k ní chová zdvořile, ale někdy mi naznačí, že mu už její chování bylo nepříjemné.

I když jsem už v životě zažila leccos, ještě se mi nestalo, že by mi matka přebrala partnera. A pevně věřím, že to tak zůstane. Její svádění je tak okaté, že se ji přítel bojí navštěvovat. Včera jsem ze srandy pronesla: "Teda, mami, ty ses snad do Dana zamilovala." Nic neřekla a zčervenala. Myslím, že je fajn, když je můj partner matce sympatický, ale matka by neměla překračovat určité hranice. Zatím se tomu směju a pevně věřím, že to matku brzy přejde.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články