Fit a krásnátestovánísoutěže

Andrea (24): Přítelovi překáží náš syn. Jsem z toho nešťastná

Andrea (24): Přítelovi překáží náš syn. Jsem z toho nešťastná

Zdroj:unsplash.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Andrea je s přítelem Patrikem (28) pět let. Loni se jim narodil syn Tobias (1), kterého si oba přáli. Patrik se ale nedokáže vyrovnat s tím, že Andrea teď věnuje většinu času synovi a na jiné věci už jí nezbývá čas. Andrea je ze situace nešťastná.

Kateřina Niekurzáková 4. července 2020

S Patrikem jsem pět let a vždycky nám to klapalo. Loni se nám narodil syn Tobias, kterého moc miluju. Bohužel narození syna byl v našem vztahu zlom a Patrik má od té doby pocit, že ho zanedbávám. Já ale pečuji o malé miminko a je podle mě přirozené, že na některé věci už nemám čas.

Patrik nechápal, co péče o díte znamená

Náš syn bohužel v noci dost plakal, takže jsme se oba častokrát nevyspali. Já jsem chápala, že to tak u malých miminek bývá a nijak jsem se nezlobila. Patrik měl ale pořád řeči, že to není možné, a že teď chodí do práce nevyspalý. Začal proto spát se sluchátkami na uších a k synovi jsem musela vstávat jenom já, byla jsem přeci na mateřské.

Thumbnail # Bořek (30): Při milování musí být úplná tma, jinak přítelkyně šílí. Ještě jsem ji neviděl bez oblečení
Mohlo by Vás zajímat:

Bořek (30): Při milování musí být úplná tma, jinak přítelkyně šílí. Ještě jsem ji neviděl bez oblečení

Na některé věci už nemáme čas

Když přišel  Patrik domů, divil se, že jsem unavená, když jsem přeci byla celý den doma. Chtěl, abychom jako dřív chodili do společnosti, ale to s malým miminkem moc nešlo. Také se párkrát stalo, že se syn těsně před naším odchodem pozvracel nebo měl horečku a my jsme museli zůstat doma, protože v takovém stavu bych ho nikomu na hlídání nedala. Patrik se mnou pak po zbytek večera nemluvil.

Thumbnail # Linda (33): Manžel se nezajímal o mě ani o děti. Tak jsem to vyřešila po svém
Mohlo by Vás zajímat:

Linda (33): Manžel se nezajímal o mě ani o děti. Tak jsem to vyřešila po svém

Syn narušuje i náš intimní život

Tobias ještě některé věci nechápe a neumí se zabavit sám, proto když  se u nás doma schylovalo k milování, začal brečet, protože si ho nikdo nevšímal. Já jsem ale jeho pláč poslouchat nedokázala a šla jsem k němu, čímž jsme podle Patrika oba zničili hezký večer. S Patrikem jsme se za posledního půl roku dost hádáme a on mi řekl, že se ze mě stala mamina, kterou zjímá jenom ten malý smrad. To mě moc mrzelo, je to přeci naše dítě, které jsme si přáli.

Thumbnail # Pavel (41): Zapomněl jsem vyzvednout dítě. Partnerka pak udělala něco, co mě zdrtilo
Mohlo by Vás zajímat:

Pavel (41): Zapomněl jsem vyzvednout dítě. Partnerka pak udělala něco, co mě zdrtilo

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu