Linda (33): Manžel se nezajímal o mě ani o děti. Tak jsem to vyřešila po svém

žena, muž, polibek
Zdroj: pixabay.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Linda se po pětiletém manželství cítí bezcenná. Její manžel se nevěnuje ani jí, ani dětem. Raději tráví čas u televize nebo v hospodě. Linda si potřebovala zvednout sebevědomí, a tak to vyřešila po svém.

Markéta Bartošíková
Markéta Bartošíková 1. července 2020

S Karlem (35) jsme pět let manželé. Ale známe se mnohem déle. Skoro deset let. Ze začátku byl náš vztah plný zamilovanosti. Pak se nám narodila dcera Magdalénka (4) a syn Jiřík (2) a najednou naše manželství nebylo ani růžové ani romantické.

žena, káva
Mohlo by Vás zajímat:

Milada (40): Jsem na zajíčky a ráda si užívám. Jeden mi však udělal čáru přes rozpočet

Manžel nás hodil přes palubu

Mého muže nezajímám já ani naše děti. Když se vrátí z práce domů, lehne si na gauč a kouká na televizi. A když náhodou skončí v práci dřív, tráví čas v hospodě. Já na něj čekám s večeří a pak se klasicky pohádáme. Karel jde spát, ráno se mi omluví, slíbí, že se změní, a že se bude více snažit. A hned večer jsme tam, kde jsme byli. V sexu je to obdobné.

Jitka (33): Přítel se se mnou nechce milovat. Od porodu je moje tělo tabu
Mohlo by Vás zajímat:

Jitka (33): Přítel se se mnou nechce milovat. Od porodu je moje tělo tabu

Mám milence, ale na sex je prozatím čas

Proto jsem to vyřešila po svém a našla si milence. Nechci rozbíjet manželství, ale aspoň takto si zvedám dávno ztracené sebevědomí. Nemyslím si, že by Karel něco poznal. A já se vracím domů spokojená. Na sex ještě nedošlo, známe se teprve tři týdny, ale i tak je to moc fajn. A já vím, že o mě někdo stojí.

Když už jsem to nevydržela a pokusila jsem si s Karlem promluvit, řekl mi, že děti moc řvou, a že já se o něho málo zajímám. Přitom má doma hotový all inclusive. Na druhou stranu si říkám, že oba to cítíme stejně. Já mám pocit, že se nezajímá o mě a on má pocit, že se nezajímám o něj. Já sama s tím však nepohnu. Chtít musí oba! Ale zatím si nechám v záloze svého pana tajného.

žena, smutek
Mohlo by Vás zajímat:

Vanda (49): Chtěla jsem se nechat rozvést. Syn mi poradil něco lepšího

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články