Andrea (28): Otěhotněla jsem, přestože milenec měl kondom. Nevěří mi, že to je jeho dítě

žena s těhotenským testem
Zdroj: Freepik.com

Andrea má přítele, se kterým se bojí rozejít, přestože s ním není šťastná. Aby se trochu rozptýlila a promyslela další kroky, našla si milence. Teď se ale stalo něco, co všechno zkomplikovalo.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 14. ledna 2021

Libor byl moje velká láska, pokukovala jsem po něm už dlouho, ale trvalo nám, než jsme k sobě našli cestu. Když jsme si spolu začali, věřila jsem, že nám to vydrží.

Při řádné přípravě nic nehrozí.
Mohlo by Vás zajímat:

Míša (28): S nevlastním bratrancem se chceme vzít. Mám strach z toho, co na to řekne rodina

Málem jsme se rozešli

Zhruba po roce jsme měli naprosto příšernou hádku a já mu ve vzteku říkala, že už mě asi nemiluje, jinak by se tak nechoval. On jen kývl hlavou, že mám asi pravdu. Tehdy jsem brečela, že se rozcházíme, ale on mě najednou začal prosit, abychom tomu dali ještě šanci.

krásná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Karolína (29): Na pohřbu jsem se začala smát a přítel se kvůli tomu se mnou rozešel

Nebyla jsem spokojená

Pár měsíců to bylo dobré, ale pak se to vrátilo do starých kolejí a já se asi smířila s tím, že už to tak zůstane. Z našeho vztahu vyprchala romantika, Libora zajímali hlavně kamarádi a chození do hospody. Když byl doma, znuděně se válel na gauči a apaticky koukal na televizi. Jediné, co nám zbylo, byl sex, ale i ten se postupně rozpadl. Mrzelo mě to, ale nedokázala jsem se rozhoupat k tomu, abych ho opustila.

Později jsem podlehla svodům staršího kolegy a stali se z nás milenci. Brala jsem to tak, že se rozptýlím a třeba zjistím, co vlastně v životě hledám. Jasně jsme si stanovili pravidla, že všechno bude čistě o sexu. Lukáš věděl, že mám přítele, a mně na oplátku řekl, že žádný vztah nehledá, pouze zábavu.

matka a dcera
Mohlo by Vás zajímat:

Tereza (28): Moje máma si našla milence. Mám z toho radost a kryji jí záda

Jeho reakce mě překvapila

Pokaždé použil kondom, protože já ze zdravotních důvodů antikoncepci neužívám. Po pár měsících našeho dovádění jsem ale zjistila, že jsem těhotná. Myslela jsem, že mi není dobře ze stresu, protože i když to doma nebylo ono, měla jsem samozřejmě výčitky z toho, co dělám. Jenže test potvrdil graviditu a následně i doktor.

Nepříjemné je, že s Liborem jsem nespala přes dva měsíce. Jediný, kdo může být otec, je Lukáš, ale ten to striktně odmítl. „Ale já jsem měl kondom, ještě jsem ho potom kontroloval. To určitě není moje, tak asi spíš ještě s někým jiným.“ Hrozně mě to rozčílilo. S nikým jiným samozřejmě nespím a Libor to být prostě nemůže, doktor potvrdil, že jsem v pátém týdnu.

Holt se asi ten kondom protrhl a Lukáš si toho nevšiml, jenže on tomu nevěří. Když to Liborovi řeknu, bude to průšvih, určitě se rozejdeme a já budu na vše sama. Nevím, zda nejít tajně na potrat. Je mi to všechno líto.

Nešťastná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Milada (29): Přítel mě donutil jít na potrat. Nakonec skončil s bývalkou, která má dítě s jiným. Zhroutila jsem se

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Další články