Fit a krásnátestovánísoutěže

Bětka (31): Tchyně dělá z naší dcery rozmazlenou fiflenu. Naposledy jsem ostře zakročila

Bětka (31): Tchyně dělá z naší dcery rozmazlenou fiflenu. Naposledy jsem ostře zakročila

Zdroj:pixabay.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Bětka je úplně vedle z manželových rodičů. Rozmazlování jejich dcery překročilo veškeré hranice a Bětka už musela zakročit. S celým příběhem se nám svěřila.

Markéta Bartošíková 3. července 2020

Jmenuji se Alžběta a je mi 31 let. S manželem Jirkou (32) máme dceru Viktorku (3). Máme spokojené manželství, ale vztahy s prarodiči, hlavně s tchyní, už tak pohádkové nejsou. Stále čekám, jestli se umoudří, ale je to čím dál horší a už mi to pěkně leze na nervy.

Thumbnail # Berenika (30): Syn neustále bojuje s manželem, napadá ho slovně i fyzicky
Mohlo by Vás zajímat:

Berenika (30): Syn neustále bojuje s manželem, napadá ho slovně i fyzicky

Dcera je zvyklá mít všechno

Manželovy rodiče se rozhodli, že budou naší tříletou dceru rozmazlovat, co to půjde. Jsou u nás skoro pořád, jezdí s námi na výlety, kupují jí dárky a nejradši by ji měli každý víkend u sebe. Vím, že bych měla být ráda za jejich zájem, ale ve svém přístupu k naší dceři nemají žádné hranice. Dcera to pak samozřejmě zkouší i na nás. Ale já nejsem ochotna jí povolit úplně všechno.

Prakticky každé naše setkání skončí hádkou. Když řeknu, aby jí nekupovali zmrzlinu, jdou a koupí jí nanuk. Řeknu, že tu panenku nepotřebuje, jdou a koupí jí toho největšího plyšáka, kterého v obchodě mají. A to je něco pro mě. Takže se pohádáme a já z toho vycházím jako hrozná matka, která jí nechce nic dopřát.

Thumbnail # Lenka (42): Moje pubertální dcera stále řeší váhu a jídlo. Mám obavy z nejhoršího
Mohlo by Vás zajímat:

Lenka (42): Moje pubertální dcera stále řeší váhu a jídlo. Mám obavy z nejhoršího

Buď se umoudří, nebo dceru neuvidí

Naposledy jsem zakročila a zatrhla jejich neohlášené návštěvy, protože takhle si do života zasahovat rozhodně nenechám. A Viktorka? Když se svět netočí kolem slečinky, tak je to špatně! A tohle já nedopustím. My jsme její rodiče a bude nás respektovat, nechci, aby mi v patnácti skákala po hlavě. A bude to tak i za tu cenu, že by se nemohla s babičkou a dědou vídat. Manžel se k tomu vyjadřuje velmi sporadicky a to už mi taky leze na mozek. Takže buď se umoudří, nebo budou mít utrum.

Thumbnail # Stela (33): Přítel je závislý na rodičích. O víkendech mě nechává samotnou, cítím se sama
Mohlo by Vás zajímat:

Stela (33): Přítel je závislý na rodičích. O víkendech mě nechává samotnou, cítím se sama

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu