Fit a krásnátestovánísoutěže

Daniela (30): Bývalý přítel mi dal na rozloučenou netradiční dárek. Úplně se zbláznil

Thumbnail # Daniela (30): Bývalý přítel mi dal na rozloučenou netradiční dárek. Úplně se zbláznil

Zdroj:Unsplash.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Daniela žila čtyři roky v jedné domácnosti se svým přítelem Jindrou. Bohužel jejich vztah po čase nebyl takový, jaký si představovala, a i když se snažila o nápravu, nešlo to a rozhodla se ho opustit. Jindra se ale rozchodu zhostil po svém a na rozloučenou jí dal velmi netradiční dárek.

Tereza Procházková 27. května 2020

Vzpomínám si, že když jsme po roce vztahu s Jindrou měli první velkou krizi, říkala jsem si, že zatnu zuby a nikdy ho neopustím. Celá rodina si myslela, že jsme pro sebe jako stvoření a já nechtěla být ta, která to zničí. Jenže ono to prostě čím dál víc nefungovalo.

Thumbnail # Renata (29): Přítel mě opustil, protože jsem přibrala. Rozhodla jsem se mu pomstít
Mohlo by Vás zajímat:

Renata (29): Přítel mě opustil, protože jsem přibrala. Rozhodla jsem se mu pomstít

Bylo to čím dál horší

Při jedné hádce na mě Jindra křičel, že už je na mě alergický. Že za všechno špatné v našem vztahu můžu jen já, on dělá totiž všechno dobře. Nikdy mě při hádce nepustil ke slovu a když jsem se snažila hájit, dokonce mě chytil za pusu a přikryl ji.

Pamatuji si, že když jsme spolu byli zhruba třetí rok, měli jsme jeden obzvlášť dramatický večer. Jindra po mně ve vzteku hodil flašku s vodou a já na poslední chvíli uhnula. Ve zdi byla potom pěkná rýha jako památka na ten krásný vztah, o kterém jsem si myslela, že vydrží navěky. Když si uvědomil, že to přehnal a šel ke mně, vzala jsem kolečkové křeslo a rozjela ho proti němu, aby se nepřiblížil. V tu chvíli na mě začal řvát: „Chceš mě snad zabít?!“ Bylo toho už moc. Každý den jsem přemýšlela, kdy ho opustit. Potřebovala jsem si nejdřív najít nový byt. Mezitím jsem spávala už jen v obýváku a s Jindrou se vídala sporadicky.

Thumbnail # Šárka (36): Nejlepší kamarádka mi hlídala děti. Ukradla mi manžela, vzali se a mají spolu rodinu
Mohlo by Vás zajímat:

Šárka (36): Nejlepší kamarádka mi hlídala děti. Ukradla mi manžela, vzali se a mají spolu rodinu

Konečně jsem se osvobodila

Moje kamarádka měla kulaté narozeniny a já se rozhodla, že si vyjedeme s celou naší partou na Moravu a pořádně to oslavíme. Hledala jsem ubytování a psala detaily všem kamarádům. Oslava byla super, po dlouhé době jsem se uvolnila a domů přijela v dobré náladě. Jindra radost neměl. Osočoval mě, že jsem byla s jiným mužem. Zhruba za týden jsem si konečně našla nový byt a oznámila jsem mu, že od něj odcházím a budu se na konci měsíce stěhovat. Jindra to obrečel, prosil, ať mu dám další šanci, ale já byla neoblomná.

Thumbnail # Eva (29): Řekla jsem jen promiň a utekla od oltáře. Rozhodla jsem se žít podle sebe
Mohlo by Vás zajímat:

Eva (29): Řekla jsem jen promiň a utekla od oltáře. Rozhodla jsem se žít podle sebe

Úhledně zabalené překvapení

V den stěhování mi pomáhaly kamarádky a když jsem se vrátila naposledy do bytu, abych si vzala poslední věci a odevzdala klíče, Jindra přede mě položil zabalený dárek s mašlí. Vůbec jsem nechápala, co to má být. Rozbalila jsem ho. Uvnitř byla kniha bez názvu. Otevřela jsem ji a nestačila se divit. Jindra vlezl do mého počítače a celou historii si uložil na disk, nechal ji vytisknout a svázat do knižní vazby. Všechny věci, o kterých byl přesvědčený, že to jsou důkazy o mé nevěře, žlutě zvýraznil.

Začal na mě křičet, že ví, že mám někoho z Moravy, protože jsem si vyhledávala na mapách adresu. Měl tam seznam mužských jmen, se kterými jsem si psala na Facebooku, což byli ti kamarádi, které jsem zvala na oslavu. Ať už jsem hledala byty, nové prádlo nebo články o vztazích, všechno bylo pro něj důkaz. Řekla jsem mu, že je blázen a tímto mi dokázal, že kdybych s ním zůstala, čekalo by mě peklo.

Thumbnail # Jirka (31): Vyspal jsem se s mámou mého nejlepšího kamaráda a on nás při tom viděl
Mohlo by Vás zajímat:

Jirka (31): Vyspal jsem se s mámou mého nejlepšího kamaráda a on nás při tom viděl

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu