David (34): Přítelkyně schválně kojí před mým bratrem, minule to už přehnala

žena, muž, dítě, rodina
Zdroj: Freepik.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Davidovi se před dvěma měsíci narodila dcera Leontýnka. S jeho mladší přítelkyní si miminko moc přáli, jenže Davidovi začala vadit jedna věc. Jakmile je v dosahu jeho bratr Filip, přítelkyně pokaždé začne malou kojit, a to takovým způsobem, který Davida vytáčí.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 28. září 2020

Mám krásnou přítelkyni Adélu, která je o sedm let mladší. Před dvěma lety jsme se rozhodli, že bychom chtěli miminko a když jsme hledali větší bydlení, moji rodiče nám řekli, že si můžeme předělat spodní část domu a bydlet u nich. Líbilo se nám to, a tak jsme souhlasili. Nebylo potřeba tam toho moc měnit, vyměnila se jen podlaha a já vymaloval, a nakonec jsme koupili akorát kuchyň.

Jak Adéla porodila, byl jsem opravdu šťastný, že máme zdravou dceru a s mým bratrem Filipem (30) a našimi kamarády jsme to šli patřičně zapít. Bratr je svobodný, žádné děti nemá a hodně času tráví u rodičů. Přijíždí vždycky po práci a o víkendu tu kolikrát spí. Všechno bylo v pohodě, než jsme my tři seděli jednou venku v altánu a bavili se, když Adéla vyndala z kočárku malou, že ji bude kojit.

sexy žena
Mohlo by Vás zajímat:

Jana (26): Řekl, že chce, abych vypadala jako jeho bývalka. Poslechla jsem a pak se nestačil divit

Zaskočilo mě to

Myslel jsem původně, že se otočí, ale ona v pohodě vyndala celé prso z trika a přiložila malou. Filip na to koukal a ona se s ním dál normálně bavila. Říkal jsem jí, ať se trochu zahalí, ale rozesmála se, že to je přeci přirozené. Filip se přidal: „Mně to nevadí“ a debata pokračovala. Jak dokojila, dala malou zase do kočárku, a až pak se konečně zahalila. Doma jsem jí říkal, že to bylo přehnané, ale samozřejmě jsem byl za špatného já. „Když jíš, tak se také neotáčíš, je to naprosto normální,“ argumentovala a já to chápal, ale nadhodil jsem, že to Filipovi určitě bylo trapné, jen nic neřekl. „Nesmysl, prosím tě, vždyť je to rodina“ a dál se o tom nemínila bavit. Pustil jsem to z hlavy.

Když jsem další den přišel domů, Filip seděl u nás v kuchyni a Adéla před ním opět kojila. Malá se u toho vztekala a ona se odhalila celá, aby jí zkusila dát i z druhého. Snažil jsem se odvést Filipovu pozornost, ale ti dva se mezi sebou bavili a já v duchu zuřil. Možná měla pravdu, že dělám z komára velblouda, protože jsme rodina, ale pohled na Filipa, který hypnotizuje Adélu, jak má všechno venku, mě neskutečně vytáčel.

zamilovaný pár
Mohlo by Vás zajímat:

Dalibor (44): Jel jsem na víkend s milenkou do hotelu. U snídaně jsem potkal ženu s milencem

Jsem snad blázen já?

Takhle jsem je vídal vlastně pořád, až mi to začalo připadat normální. Minule už to ale Adéla přehnala. Vystupoval jsem zrovna z auta, když jsem slyšel ze zahrady smích a Adélu, jak křičí: „Dělej, rychle.“ Popoběhl jsem, abych zjistil, co se děje, a na ten pohled asi nikdy nezapomenu. Bylo teplo, takže Adéla tam seděla jen ve spodním dílu od plavek, jinak byla celá nahá a Filip jí hadrovou plínou utíral mléko z druhého prsa, které se jí přirozeně spustilo během kojení.

Byla to chvilička, pak si plínu Adéla vzala sama, ale ten moment, kdy jí to utíral, jsem myslel, že vylítnu z kůže. Začal jsem na ně křičet, že už to přehání, ale oba se na mě utrhli, abych neděsil malou a nebyl žárlivý. Já už nevím, co mám dělat, ale opravdu mi to už nepřijde normální. Vím, že je kojení je důležité a vím, že Filip je rodina, ale těším se, až přestane.

smutná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Milena (28): Rok jsme spolu tajně spali. Pak opustil přítelkyni a po mně chce to samé

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články