Dalibor (44): Jel jsem na víkend s milenkou do hotelu. U snídaně jsem potkal ženu s milencem

zamilovaný pár
Zdroj: Freepik.com

Dalibor měl milenku a ani ve snu by ho nenapadlo, že to, co dělá on, dělá i jeho žena Kateřina. Jako na potvoru se totiž oba sešli ve stejném hotelu a byl to pořádný šok. Jak z toho nakonec vybruslili?

Tereza Procházková
Tereza Procházková 20. září 2020

Naše manželství s Katkou bylo poslední roky takové vyčpělé. Občasně jsme spolu spali, ale byli jsme už spíš jen jako kamarádi. Ona mi v jedné hádce řekla, že už ji nepřitahuji jako dřív a do sexu se nutí a mě to tenkrát hrozně zamrzelo. Neměl jsem v plánu se jí nijak mstít, ale když se o mě začala zajímat Bára z práce, netrvalo to dlouho a vyspal jsem se s ní. Měl jsem z toho výčitky, ale Katce bych to nepřiznal.

Rozhodl jsem se, že v záletech pokračovat nebudu a pokusím se náš vztah zlepšit. Katka se ale pořád vymlouvala, že má práci a nemá čas se mnou chodit do kina nebo restaurace. Za dva měsíce jsem opět skončil v posteli s Bárou. Ke konci roku mi dal šéf poukazy na relaxační víkend a já ho předal Katce s tím, že bych byl rád, kdybychom jeli. Ona se na to se zalíbením podívala a pak dodala, že má bohužel zrovna školení a budou mít i posezení kvůli ukončení roku, takže bude celý víkend pryč, abych to vrátil nebo domluvil termín až na jaře.

chlapi, muži
Mohlo by Vás zajímat:

Robert (34): Každý rok jsme měli pánské jízdy, kde se děly šílené věci. Zvrtlo se to, už tam nemůžu

Romantický víkend

Hotel je na krásném místě, necelou hodinku od nás. Nenapadlo mě nic jiného, než se domluvit s Bárou. Jak Katka odjela, sbalil jsem si věci a vyrazil pro Báru. Ubytovali jsme, dali si šampaňské a šli na romantickou mrazivou procházku. Pak jsme si zašli do sauny a večer zakončili v posteli.

Ráno jsme v klidu seděli u snídaně a plánovali, co budeme dělat, když v tom se najednou se smíchem dopotácel do místnosti jeden pár. Byla to Katka a držela se za ruku s cizím mužem. Stoupl jsem si, že k ní okamžitě půjdu, ale vzápětí jsem si zase sedl, aby mě neviděla. Ona si toho samozřejmě všimla a zůstala stát jak opařená. Koukali jsme na sebe vyděšeně a ani jeden z nás nic neříkal. Jejímu milenci to zřejmě došlo, protože se hned vzdálil, zato Bára do mě pořád ryla, co se děje.

sexy muž
Mohlo by Vás zajímat:

Filip (43): Jsem šťastně ženatý, ale jednou za rok hřeším. Boží hod trávím vždycky s milenkou

Neměli jsme si co vyčítat

Nakonec jsem vstal, že si půjdeme ven promluvit, ale nějak mi došla slova a ona na tom nebyla o moc lépe. Neměli jsme si co vyčítat. „Jak dlouho se s ní vídáš?“ prolomila ticho a já odpověděl, že pár měsíců. „A ty?“ zeptal jsem se a bál se, co řekne. Katka měla poměr o trochu déle, ale tvrdila mi, že ho nemiluje. „No a co teď budeme dělat?“ rozsekla to a já si u toho musel zapálit. Ona si ode mě vzala také, a to jsem ani netušil, že kouří. Dohodli jsme se, že se rozvádět nechceme a pokusíme se fungovat zase jako dřív.

Zbytek pobytu jsme tam strávili spolu a snažili se jeden druhému sdělit, co nám chybí a jak to napravit. Nakonec se nám to podařilo a teď se tomu i smějeme. Jsme asi jediní z okolí, kterým nevěra pomohla. Ale šok to byl opravdu pořádný.

sexy muž
Mohlo by Vás zajímat:

Jarda (33): Žena mi odpouští nevěry, přestal jsem si jí vážit

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz. 

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Další články