Eva (27): Fantazírovala jsem o jiných ženách a přítel to pobral jinak. Když přišla návštěva, polil mě pot

sexy žena, tajemství
Zdroj: Freepik.com

Eva je zamilovaná do svého přítele Pavla. Jsou k sobě naprosto otevření, takže jednou během intimních chvilek fantazírovala nahlas a Pavel si to pobral po svém. Když jednoho dne přivedl domů návštěvu, Eva se nestačila divit.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 27. září 2020

Můj přítel Pavel je moje životní láska a troufám si říct, že spolu budeme po zbytek života. Je starší, už má dávno telecí léta za sebou, a to mi na něm hrozně imponuje. Nemusela jsem se nikdy bát žádných opileckých afér, Pavel je rozumný, ví, co od života chce, a už jsme probírali i svatbu a děti.

Bavíme se spolu otevřeně úplně o všem. A nejinak k tomu přistupujeme i v posteli. Vím, že mu můžu věřit a být sama sebou, takže nedávno, když jsme se milovali, popustila jsem uzdu fantazii a začala nahlas povídat o tom, jaké by to bylo i s jinými ženami, které by se k nám připojily. Byla to momentální představa a rozhodně bych ji nechtěla nikdy zrealizovat, jen v tu chvíli se mi to zkrátka líbilo a bylo to zase nové zpestření našeho milostného života.

žena
Mohlo by Vás zajímat:

Alžběta (30): Najal si mě jako uklízečku, jeden moment vše změnil. Teď je to i můj domov, kde uklízím

Přistoupil k tomu po svém

Ovšem Pavel tuhle fantazii pobral trochu jinak. Při dalších dvou milováních toto téma opět otevřel a mně se to moc líbilo, v hlavě jsem se nebránila ničemu a nahlas jsem povídala, co všechno by se dělo. Když jsem jedno odpoledne byla sama doma, Pavel přišel a řekl, že má překvapení. Vyskočila jsem ze židle a chtěla honem vědět, co to je. Pak otevřel dveře a tam stála jeho kamarádka Andrea. „Ahoj,“ pozdravila jsem ji a byla jsem ráda, že ji vidím.

žena, tvář přikrytá
Mohlo by Vás zajímat:

Andrea (27): Nějak jsem se zapletla se švagrem a teď se bojím podívat sestře do očí

Polil mě pot

Pavel šel rychle k věci a vysvětlil mi, že bychom si mohli společně otevřít víno a trochu se pobavit. „Mně by to vůbec nevadilo, naopak,“ usmála se na mě a teprve potom mi to došlo. Musela jsem ho vzít stranou: „Ty ses zbláznil?“ spustila jsem na něj. Pavel se bránil, že jsem o tom mluvila tolikrát, že mi to chtěl splnit. „Ale to jsou jenom fantazie. Taky jsi povídal o tom, jak bychom to dělali ve vlaku a nikdy by se to nestalo,“ oponovala jsem mu a on to naštěstí pochopil, i když bylo vidět, že ho to mrzí. Otázka je, jestli ho mrzelo to, že to popletl nebo že se to neuskuteční.

Každopádně Andree jsem vysvětlila, že jde o nedorozumění a ona to naštěstí brala s humorem. Tu noc jsme ale o ní fantazírovali, i když jsme její jméno nevyslovili, bylo jasné, co se nám v hlavě odehrává. Ale v hlavě to taky zůstane.

nádherná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Lucie (30): Myslela jsem si, že jsem partnera konečně pořádně rozparádila. Jenže se stalo něco úplně jiného

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová radí, jak na rychlý denní make-up do školy či do práce

Další články