Fit a krásnátestovánísoutěže

Petra (45): Naše dcera si našla kriminálníka. Jsme z toho s manželem nešťastní

Petra (45): Naše dcera si našla kriminálníka. Jsme z toho s manželem nešťastní

Zdroj:unsplash.com

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Dcera Petry Natálie (20) přišla rodičům nedávno představit nového přítele Dana (34). Petra ani její manžel Roman (49) nebyli z Dana nijak nadšení, protože jim připadal neseriózní. Když se dozvěděli o Danově kriminální minulosti, byli nešťastní a začali doufat, že se Natálie a Dan brzy rozejdou.

Kateřina Niekurzáková 7. července 2020

Dcera si našla novou známost a krátce na to usoudila, že je na čase, abychom jejího nového přítele poznali. Já a manžel jsme byli zvědaví a docela jsme se těšili, kdo je dceřin nový objev. Když nám dcera přivedla ukázat Dana, naše nadšení rychle opadlo. Jednak byl o dost starší a hlavně nám přišel s manželem dost podivný. Měl celou řadu tetování a jeho slovník byl dost otřesný.

Dceři jsme o našich pocitech řekli

Když se nás dcera ptala, co na Dana říkáme, museli jsme jí bohužel oznámit, že z něj nadšení nejsme. Nelíbil se nám jeho projev ani jeho vzhled a bohužel si myslíme, že se k Natálii nehodí. Natálie byla kvůli tomu dost uražená a dokonce s námi asi dva týdny nemluvila, ale já a manžel jsme se rozhodli, že se za svůj názor na Dana neomluvíme.

Thumbnail # Linda (33): Manžel se nezajímal o mě ani o děti. Tak jsem to vyřešila po svém
Mohlo by Vás zajímat:

Linda (33): Manžel se nezajímal o mě ani o děti. Tak jsem to vyřešila po svém

Kamarádka mi prozradila hrozné věci

Za nedlouho potom jsem potkala kamarádku a řekla jsem jí o svých pocitech ohledně dceřina přítele. Ta mi prozradila, že o Danovi slyšela, že byl v minulosti opakovaně trestán. To byla pro mě poslední kapka. Doma jsem všechno svěřila manželovi, který z toho byl úplně zničený. Dcery jsme se samozřejmě zeptali, jestli je to celé pravda, a bohužel byla.

Thumbnail # Viktorie (36): Milenec mi vyhrožoval. Došlo to tak daleko, že jsem se bála o děti
Mohlo by Vás zajímat:

Viktorie (36): Milenec mi vyhrožoval. Došlo to tak daleko, že jsem se bála o děti

Doufáme, že se rozejdou

Dcera se nás pořád snaží přesvědčit, že se Dan změnil, ale my si tím s manželem nejsme jistí. Nevíme, jestli máme dceru poslechnout a dát Danovi šanci, nebo se od něj máme držet dál. Po pravdě řečeno by se nám ulevilo, když by se s Natálií rozešli.

Thumbnail # Stela (33): Přítel je závislý na rodičích. O víkendech mě nechává samotnou, cítím se sama
Mohlo by Vás zajímat:

Stela (33): Přítel je závislý na rodičích. O víkendech mě nechává samotnou, cítím se sama

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu