Tomáš (32): Zamilovávám se jen na dobu určitou. Jakmile se s holkou vyspím, přestane mě zajímat

Tomáš (32): Zamilovávám se jen na dobu určitou. Jakmile se s holkou vyspím, přestane mě zajímat
Zdroj: Pexels

Tomáš by si rád našel stálou partnerku, ale trpí zvláštním syndromem. O ženy ztrácí zájem ve chvíli, kdy je dostane do postele. Zkoušel jít proti svým pocitům, ale byla to křeč a přítelkyně poznala, že se přemáhá.

Michaela Hájková
Michaela Hájková11. 08. 2023 19:00

Nevím, proč tomu tak je, ale snadno se do žen zamilovávám a láska vyprchá ve chvíli, kdy je „dostanu“. Pak na mě druhý den v posteli zamilovaně hledí a já necítím vůbec nic. Těžko se s tím bojuje, citům prostě neporučíš. 

Miluji ten pocit, když mám konečně ženu v posteli

Když se zamiluju do holky, myslím na ni ve dne v noci. Líbí se mi takové, co se nenechají hned svést a chvíli o ně musím usilovat. Ale ne zas tak dlouho, aby mě to přestalo bavit! Pak je zasypu pozornostmi, poslouchám jejich vyprávění a těším se, až je poznám co nejblíž.

Nenechte se zmást, nejsem žádný sexuální predátor. Bývám obvykle vážně zamilovaný a pokaždé upřímně doufám, že mi ten slastný pocit vydrží. Jenomže pak s dotyčnou strávím noc a je po všem. Může to být ten nejvášnivější zážitek, ale já stejně ztrácím zájem. Nedokážu si pomoct.

Zkoušel jsem se svěřit velmi dobré kamarádce, která mi sdělila, že musím mít nějaký problém z dětství s matkou. Anebo mi dala zabrat moje první láska. Fakt je, že na škole jsem nebyl oblíbený a holky se mi vyhýbaly. Když jsem vyrostl z puberty a zmužněl, změnilo se to. 

Chtěl jsem, aby to s Lindou bylo jiné

Nedávno jsem potkal Lindu, strašně krásnou holku, která byla mnohem chytřejší a vtipnější než já. Věděl jsem, že žít s ní by pro mě byla výhra. Naše sympatie byly vzájemné, já se ale bál si s Lindou něco začít. Už jsem věděl, co přijde. Zoufale jsem jí nechtěl ublížit.

Doufal jsem, že se něco změní, když k ní budu upřímný. Svěřil jsem se jí s tím, že se do žen zamilovávám jen na dobu určitou. Vzala to jako výzvu. Chtěla mi dokázat, že s ní by to mohlo být jinak. A pokud ne, nemohla by se na mě zlobit – vždyť jsem ji varoval!

Nakonec jsme se pomilovali a já si po probuzení Lindu dlouho prohlížel. Otevřela oči, přitulila se ke mně a zašeptala: „Tak co, už mě máš dost?“ Zasmál jsem se tomu, políbil ji, ale všechno se ve mně kroutilo, protože měla pravdu. Necítil jsem k ní vůbec nic. Rozhodl jsem se to potlačit a druhý den poslal Lindě květiny. 

Vídal jsem se s ní, a přitom chtěl být sám

Jediné, co jsem k ní cítil, byla lítost. Sebe jsem nenáviděl. Brzy to sama poznala, protože jsem se prý strašně změnil. Choval jsem se křečovitě. Usmíval jsem se jen ze slušnosti. Tou dobou jsem měl dokonce vyhlédnutou jinou ženu. Linda mi odpustila a pravila, že to budu mít v životě moc těžké.

Rozhodně s ní souhlasím, jsem odsouzen k samotě anebo k přetvářce. Možná si podle někoho užiju, já ale nejsem spokojený. Chybí mi to, co zažívají normální zamilované páry.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články