Vašek (36): Mrzí mě, že jsem ženu podvedl, ale už to nešlo jinak. Její chování se nedalo snést

muž
Zdroj: Freepik
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Vašek byl poslední měsíce zklamaný svou ženou. Pořád na něj štěkala. Všechno, co dělal, jí vadilo a každý den se s ním hádala. Když měla narozeniny, nachystal pro ni překvapení. Pak přišla poslední kapka.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 30. března 2021

Nevím, co se s manželkou stalo, ale poslední měsíce se chová hrozně. Nemyslím si, že má jiného muže, protože je pořád zavřená doma. A to je možná ten problém.

muž
Mohlo by Vás zajímat:

Pepa (41): Po hádce jsem vzal kufry a odešel. Omylem jsem přibalil něco, co patří jinému muži

Pomáhal jsem jí, jak to šlo

I když jsem se jí snažil se vším pomáhat, pokaždé jí něco vadilo. Dal jsem špatně nádobí do myčky, pověsil jsem prádlo jinak, než to dělá ona, a dochutil jsem špatně omáčku. Brával jsem naši dceru (7) na procházky, aby měla Lenka trochu času pro sebe, ale i to jí vadilo.

Chvílemi jsem si připadal jako blbec. Který chlap by chodil doma se smetákem a ještě večer nabízel manželce masáž, jen aby se trochu usmála? Na všechno ale reagovala podrážděně, a když jsem si s ní o tom chtěl promluvit, odsekávala mi, že jí nic není, ať ji nechám být.

oslava matka a dcera
Mohlo by Vás zajímat:

Alena (29): Manžela rozzuřilo, že jsem popřála dceři k narozeninám. Po oslavě udělal nečekanou věc

Nadhodil jsem, že jí třeba chybí sex

„Potřebuješ jít ven a uvolnit se. Nechtěla by ses večer pomilovat? Však už to jsou tři měsíce, co jsme spolu trávili večer v ložnici,“ přišel jsem s prosbou. Lenka si začala ťukat na čelo, jestli jsem se nezbláznil. Zkusil jsem to ještě podruhé a namítl jsem, že je možná nervní z toho, že nemá sex, ale akorát se naštvala.

Kdykoliv jsem jí volal, abych jí jen pozdravil, tak byla otrávená a telefon položila, aniž by se rozloučila. K dceři se ale chovala hezky, za což jsem byl rád, ale připadalo mi to zvláštní. „Takže máš problém se mnou. Tak mi to řekni,“ žádal jsem ji, ale nic.

žena na posteli
Mohlo by Vás zajímat:

Iva (26): Manžel se změnil. Nesmím se vyptávat, kritizovat a vyčítat. Pak prý budeme šťastní

Poslední kapka přišla na její narozeniny

Jak se blížily její narozeniny, tak jsem jí objednal masážní přístroj na nohy, parfém a šel jsem do květinářství pro obrovskou kytici. Když jsem jí přál a naklonil jsem se, že jí dám pusu, svraštila rty, jak kdybych byl prašivý. Pak tomu nasadila korunu. „Ta kytka, to je pro tebe typický. Samý růže. Copak nevíš, že mám ráda tulipány? A kolik to stálo?“ vyštěkla po mně. Zkazila mi tím radost a už jsem toho měl tak akorát.

Pořád jsem se snažil, aby měla dobrou náladu, a ona nic neocenila. Neptala se, jak se mám, nezajímalo ji, že třeba mně sex chybí. Nevadilo jí, že svojí náladou kazí tu moji. A tak jsem se vyspal se svou známou. Už jsem potřeboval zkrátka vyčistit hlavu. Nemohu říct, že bych si to nějak užil. Pořád jsem myslel na Lenku, ale prostě jsem to udělal.

Přemýšlel jsem o tom, že se přiznám, ale když jsem přišel domů a ona se zase tvářila kysele, mávl jsem nad tím rukou. Nechci se rozvádět, jsme spolu skoro deset let, ale sám naše manželství neutáhnu.

starší žena
Mohlo by Vás zajímat:

Iva (47): Manžel má jedno přání, chtěl by se vyspat s jinou ženou. Prý mám ocenit jeho upřímnost

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články