Zdeňka (36): Soused za mnou přišel jen v trenýrkách. Co se dělo pak, by mě nenapadlo ani v tom nejhorším snu

sexy žena
Zdroj: Unsplash.com

Paní Zdeňka má dceru, manžela a spokojenou rodinu. Manžel sice hodně pracuje, ale přesto jim to klape. Ovšem Zdenčin soused si myslel něco jiného a jednoho dne ji přišel navštívit pouze ve spodním prádle, aby se necítila osaměle. Jak to dopadlo?

Tereza Procházková
Tereza Procházková 3. června 2020

Můj manžel Petr má velmi náročnou práci a nikdy nevím ani já, ani on, kdy přijde domů. Jsou dny, kdy chodí už ve tři odpoledne, a jsou dny, kdy přijde po jedenácté večer. Přes den má plno schůzek s klienty a po nich zpracovává zakázky v kanceláři. Je mi samozřejmě líto, že toho je na něj hodně, ale jeho to baví a nežijeme si špatně. V podstatě jsme si už na ten chaotický režim zvykli.

Asi podstatná věc v tomto příběhu je to, že nemáme kolem baráčku plot. Nemá to tady totiž skoro nikdo, většinou tu mají lidi jen menší keříky jako symbolické ohraničení zahrady.

blonďatá žena v posteli
Mohlo by Vás zajímat:

Aneta (37): Varovala jsem přítele, že ho opustím, když mě podvede. Když to udělal, moje reakce mě šokovala

Soused vyzvídal

A tak se stalo, že jsem jednou jela s dcerou z nákupu a soused Filip na mě volal, kdy přijde Petr domů. Potřeboval pomoc s něčím. Řekla jsem, že si myslím, že tak kolem osmé večer. Filip se upřímně zarazil a řekl: „To tak pozdě?“ Zasmála jsem se, že to je naopak docela brzo. Tak se strašně divil a odešel. Druhý den se opět ptal, kdy dorazí Petr. Odpověděla jsem, že asi až v jedenáct, takže se neuvidí a druhý den měl jet pryč na celý víkend kvůli školení. Filip šel ke mně blíž a řekl: „Vy máte nějaké problémy?“ Myslela jsem, že to říká jako vtip, a tak jsem podotkla, že máme problémy pořád. Brala jsem to ovšem jako srandu.

krásná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Erika (33): Moje neteř mě nenávidí. Prozradila jsem její tajemství a ona mě chce zničit

Chtěl mi pomoct

Když byl Petr na školení, seděla jsem večer v altánu, poslouchala hudbu a popíjela víno. V tom se najednou přede mnou objevil Filip a neměl na sobě nic než trenýrky. Začala jsem se strašně smát a ptala se, co potřebuje. Přisedl si a hlubokým hlasem řekl: „Spíš mi řekni ty, co potřebuješ.“ Pak se ke mně naklonil, že mě políbí. Málem jsem spadla ze židle, jak jsem rychle ucukla.

Vyjela jsem na něj, co to dělá a jak si vůbec dovoluje sem chodit skoro nahý. Vždyť nás někdo uvidí, a ještě si budou lidé myslet, že spolu něco máme. Ale on se nenechal odbýt, prý jsem pořád osamělá, a navíc jsem ho sama lákala, že Petr nebude doma.

Bylo to absurdní. Zapnula jsem okamžitě nahrávání videa a natočila, jak mu říkám, ať laskavě odejde, jinak to pošlu manželovi a bude zle. Filip se otočil a nezapomněl dodat, že kdybych se nechovala jako koketa, tak by k ničemu takovému nedošlo. Petrovi jsem to řekla i tak a smál se, že Filip je trochu jednodušší člověk. Když přijel domů a viděl ho venku, vykřikl, že dneska je doma, takže má Filip smůlu a on hodlá dokončit to, co soused začal. Od té doby s námi Filip nemluví, ale Petr začal z práce jezdit dřív a trávíme více času spolu. Možná i ten plot si postavíme.

hnědovlasá žena
Mohlo by Vás zajímat:

Simona (29): Sestra mi přebrala přítele. Nakonec se vzali. Prý jsem neměla tak dlouho váhat

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

 

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

Další články