Milada (25): Roky jsem úspěšně vedla dvojí život. Pak se tajemství mé práce v zahraničí doneslo rodičům

Příběhy o životě: Roky jsem úspěšně vedla dvojí život. Pak se tajemství mé práce v zahraničí doneslo rodičům
Zdroj: Unsplash

Milada vždy ráda tancovala a svou zálibu přetransformovala ve slušný výdělek. Jezdí do německého klubu tančit u tyče. Jenže někdo její tajemství odhalil a rodiče se teď kvůli tomu stydí vycházet z domu.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 18. 06. 2024 11:30

Celých pět let jsem několikrát týdně jezdila do německého baru poblíž hranic tančit u tyče. Nesvlékala jsem se. Vždy jsem na sobě měla spodní prádlo.

Roky jsem bez problému vedla dvojí život

Zákazníci na mě nesahali. Byla jsem dostatečně daleko od natažených rukou. Práce mě bavila, i když byla náročná. Nebylo lehké se osm hodin v kuse lascivně pohybovat, nicméně za ty roky jsem si zvykla, že chodím do práce třikrát týdně a jinak mám volno. Tato frekvence mi zajistila nadstandardní příjem a v Čechách jsem si žila na vysoké noze. Když jsem si chtěla jet odpočinout do luxusní destinace, za měsíc jsem udělala pár směn navíc a mohla jsem vyrazit.

Zákazníci byli štědří a házeli mi pod nohy bankovky. Stačilo pořádně vyšpulit zadeček, smyslně se hýbat a dostali se do varu. Takto inkognito jsem vedla dvojí život. Rodičům, přátelům a sousedům jsem tvrdila, že jezdím do Německa a dělám v hotelu na recepci. Nikdo z okolí neznal pravdu.

V baru mě odhalil jeden známý z vesnice

S kamarádkou z Německa jsme se dohodly, že si zaletíme na Maledivy. Vzala jsem v baru pár směn o víkendu a to mi zlomilo vaz. V pracovní dny se nestalo, že bych v baru slyšela češtinu, o víkendu to byla jiná. Občas se stalo, že jsem z dálky zaslechla rodný jazyk, ale do minulého měsíce jsem nikoho z rodné vesnice v baru nepotkala.

V osudný večer jsem na sobě měla rudé spodní prádlo, které toho moc nezakrývalo, když jsem z dálky uslyšela: "Teda Milado, tobě to jde! Dobrý!" Přes reflektory jsem neviděla, kdo na mě volal, ale bylo mi jasné, že se na mě valí pohroma. V den odjezdu na dovolenou moji rodiče ještě nic netušili. Ovšem hned, jak jsem se vrátila, dostala jsem od otce facku.

Rodiče se za mnou práci stydí

Matka seděla v kuchyni a brečela. Otec byl rudý vzteky. Křičeli na mě a já najednou pochopila, že se ráno dozvěděli, že pracuji jako prostitutka v německém baru. Co nejklidněji jsem se jim snažila vysvětlit, že sice nepracuji jako recepční, ale rozhodně se neživím jako prostitutka. Svou práci vnímám jako umění s erotickým nábojem. Nikdo na mě v práci nesahá a netančím nahá. Jenže moje vysvětlení rodičům nestačilo.

Oba chodí každou neděli do kostela. A to, čím se živím, je zostudilo. Nejen v komunitě věřících, ale před celou vesnicí. Moji rodiče vždycky vedli spořádaný život a chápu, že jsem jim zasadila pořádnou ránu. Ale nestydím se za sebe. Rozhodla jsem se, že se odstěhuji. Snad to situaci trochu zklidní a časem opadnou i emoce. Se svou prací rozhodně skončit nehodlám. Dokud budu mít mladé tělo, svůj život měnit nechci. I přes riziko, že se na mě budou jezdit dívat hulváti z naší vesnice.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články