Nataša (30): Všechny mé vztahy skončily rozchodem. Až po nedávným tragických narozeninách jsem pochopila proč

Příběhy nešťastné lásky: Všechny mé vztahy skončily rozchodem. Až po nedávným tragických narozeninách jsem pochopila proč
Zdroj: Unsplash

Najít si vztah a udržet si delší dobu partnera je oříšek, který dělá problém mnohým ženám. Vždy se najde důvod pro rozchod. Nataša má se vztahy velké problémy, teď možná přišla na to, proč tomu tak je.

Natálie Volfová
Natálie Volfová 10. 12. 2023 07:00

Poslední dlouhodobý vztah jsem měla před šesti lety. Je to smutné, ale od té doby zažívám jedno fiasko za druhým. Chlap vypadá, že se chce vázat, ale po pár měsících ze všech slibů, které mi dal, vycouvá a já jsem zase sama. Nechápu, kde je chyba.

Poslední dlouhodobý přítel byl něco extra

Je pravdou, že můj poslední vztah, který jsem ukončila ve čtyřiadvaceti, byl perfektní. Můj bývalý přítel Tomáš byl dokonalý. Neustále mě zahrnoval dárečky a přišlo mi, že mě nebere jako samozřejmost. Vždy měl nějaký důvod mě něčím překvapit, buď krásnou růží, nebo nevšedním zážitkem.

Nejkrásnější vzpomínky mám na jeho dárek k narozeninám. Řekl mi tehdy, ať se zabalím, že na pár dní odjíždíme, neřekl mi, kam, jaké tam bude počasí, prostě nic, mělo to být překvapení. Nakonec se ukázalo, že mě vzal na prodloužený víkend do Paříže a bylo to to nejlepší, co jsem zatím zažila. Bylo to romantické, milé a krásné.

Nový přítel rozhodně není romantik

Za půl roku ale bylo po vztahu a já byla single. Od té doby nemůžu nikoho najít. Doposavad jsem netušila, čím to je. Teď jsem asi záhadě přišla na kloub. Je to pár měsíců, co chodím s novým klukem. Tibor (32) je fajn, mile se s ním povídá, ale rozhodně to není žádný romantik. Je to spíš praktik.

Naplno se to ukázalo, když jsem před pár dny měla narozeniny. Natěšeně jsem čekala, co si pro mě přichystá. Přemýšlela jsem o tom, že by mě mohl vzít na wellness nebo do krásné restaurace. Nic z toho se ale nekonalo. Ke svým kulatým narozeninám jsem od svého přítele dostala kuchařku a nic víc.

Všechny vztahy srovnávám s tím dlouhodobým

Byla jsem na něj tak naštvaná. „To opravdu nemůžeš nad dárkem pro mě aspoň trochu zapřemýšlet? Kdyby si vybral aspoň něco romantického. Neznám ženu, která by si od přítele přála kuchařku,“ řekla jsem mu rozhořčeně.

Opravdu mě tím naštval, když si představím, jak mě můj bývalý hýčkal, bral mě na dovolené a neustále překvapoval, tak jsem naštvaná. Najednou mi to bylo jasné. Všechny dosavadní vztahy srovnávám s tím s Tomášem. Nasadil laťku opravdu hodně vysoko a málokterý chlap ji dokáže zdolat. Zatím se to nepovedlo žádnému a asi dlouho ještě nepovede.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články