Nina (37): Můj nový přítel měl přes sto žen. Těžko se s tím smiřuji, ale je dost šikovný v posteli

Příběhy o sexu: Můj nový přítel měl přes sto žen. Těžko se s tím smiřuji, ale je dost šikovný v posteli
Zdroj: freepik.com

Nina poznala velmi zkušeného milence. Zjistila, že se doposud miloval s více než stovkou žen. Dost ji to rozhodilo, přestože jí slibuje, že jde o dávnou minulost.

Michaela Hájková
Michaela Hájková 16. 06. 2024 19:00

S Filipem jsem zažila několik orgasmů po sobě, je to nejšikovnější milenec. Také léta sbíral zkušenosti, měl přes sto žen. Já měla dvanáct milenců a kdysi mě za to bývalý odsoudil. Na muže platí evidentně jiný metr

Filip je šikovný milenec

Filipa mi představila kamarádka, napadlo ji, že bychom si mohli rozumět. Oba jsme kdysi studovali stejnou školu a máme podobné zájmy. Ještě ten večer jsem se do něj zakoukala a tajně doufala, že se mi opět ozve. Naštěstí to měl stejně jako já, nemohl na mě prý přestat myslet. Za pár dní už jsme chodili denně na rande a pak jsem ho pozvala k sobě domů.

Co se odehrávalo se nedá slovy popsat. Poprvé v životě jsem měla několik orgasmů za noc. Byla to obrovská vášeň a Filip moc dobře věděl, co dělá. Kam sáhnout, jak to udělat a kde mě přitom hladit a líbat. Když jsem to popisovala kamarádkám, byly z toho vyprávění úplně paf. „Tak ten musí mít zkušeností,“ rýpla si jedna z nich a nasadila mi tím „brouka do hlavy“.

Během dalšího milování, kdy se mnou zas Filip zkušeně cvičil, jsem se nemohla zbavit toho dojmu. Byl zkušený, jako nějaký profesionál z pornofilmu. Za moment už se mi moje myšlenky vypařily z hlavy. Ale když jsme pak leželi vedle sebe v posteli, opět se to vrátilo. „Nikdy jsem nezažila věci, co se mnou děláš. Kdo tě tohle naučil?“

Filip to nechtěl moc rozebírat

Můj nový přítel se smál a tématu se vyhýbal, já byla ale zvědavá. „Řekněme, že mám natrénováno,“ připustil nakonec a bylo těžké se nezeptat na počet milenek. Na začátku vztahu na sebe lidi leccos prozrazují, přestože toho většinou v budoucnu litují.

„Když ti to povím, budeš naštvaná,“ řekl mi, ale já na tom trvala. A tak jsem se dozvěděla, že měl přes sto žen. Sama jsem si o to říkala a byla to ledová sprcha. Jak to jen mohl stihnout? Kolik jich bylo ročně a kdy s tím začínal? Hlavou mi běželo dost otázek.

Navíc jsem si vzpomněla na bývalého, který mě považoval za promiskuitní, neboť jsem se za celý život vyspala s deseti muži. I já si v tu chvíli připadala jako lehká děva. A teď tu mám vedle sebe zkušeného hřebce a ještě mu skládám poklonu za dokonalé manévry. Kdybych měla sto chlapů, asi by hned zabouchl dveře před nosem.

Co, když mu nebudu stačit.

Místo toho, abych si lámala hlavu s Filipovým charakterem, žárlila jsem. Dostala jsem strach, jestli ve vztahu obstojím. Že by po všech těch ženách chtěl skončit zrovna se mnou? Nemůžu ho bavit věčně. Byla jsem posmutnělá a on to poznal.

„Já vím, že se od tý doby trápíš a chci ti říct, že minulost nezměním. Ale už jsem jinde, měl jsem rok celibát a chtěl bych se usadit,“ přiznal se mi. Nemůžu si pomoct, ale stejně mě to moc neuklidnilo.

Další příběhy ze života →


Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články