Laura (53): Už jsem pomalu zapomněla, co je to vyvrcholení. Mému manželovi v ložnici selhala paměť úplně

Skutečné příběhy o sexu: Už jsem pomalu zapomněla, co je to vyvrcholení. Mému manželovi v ložnici selhala paměť úplně
Zdroj: Freepik

Paní Laura není spokojená s tím, že ji její manžel Přemek nedokáže uspokojit. Myslí si, že ani po padesátce by v jejich ložnici neměla zavládnout nuda. Povede se Lauře něco s tím udělat?

Jana Jánská
Jana Jánská 17. 01. 2024 15:00

Doby, kdy jsme s Přemkem (55) měli sex každý den, jsou už dávno pryč. S tím bych se dokázala smířit. Horší je, že teď už to spolu neděláme snad ani jednou ročně.

Manžel stárne rychleji než já

Přemek je jenom o dva roky starší než já, ale někdy mi přijde, že je z něj už dědek zralý do důchodu. Ráno ještě ani pořádně nevstane a už heká. Pořád si stěžuje na záda, kolena, hlavu a já nevím, co ještě zvykne zmínit. Když se dovalí z práce, prý si jenom na chvilku lehne. Jenže z té chvilky je zbytek dne, který stráví na gauči spánkem nebo sledováním televize.

Já už také nemám energie na rozdávání, ale příčí se mi představa, že bych po práci jen tak seděla doma. Po padesátce jsem začala chodit na cvičení pro dámy v mém věku. Mám pocit, že mi to hodně pomáhá. Nevzdychám, když si zavazuju boty, a cítím se docela v pohodě.

Můj Přemek to má naopak. Zdá se mi, jako kdyby v posledních letech stárnul rychleji než já. Dokonce už ani na pivo nechodí každý týden, ale jenom sporadicky...

V naší ložnici se nic neděje

Hospoda není jediná věc, na kterou Přemek v poslední době kašle. Pivo vem čert, horší je, že s ním není nic v ložnici. Za poslední tři roky bych počet našich styků dokázala sečíst na prstech jedné ruky. A ještě bych nemusela použít všechny...

O orgasmu si už dlouho můžu nechat jenom zdát. Přemek je unavený, bez nálady, nebo se prostě nedokáže vzrušit. A to jsem to na něj zkoušela i po tmě, kdyby ho čirou náhodou už nepřitahovalo moje tělo. Ale nic s ním nehne. Alespoň ne do požadované polohy. Prostě jenom leží...

"Zlato, copak je? Ty na to nemáš chuť?" ptala jsem se ho před časem, protože mi nešlo do hlavy, že chlap nechce sex. "Já ti nevím. Asi mi to už nic neříká," pronesl tiše a vyrazil mi dech. Někde jsem četla, že sex mají i důchodci! A to my ještě nejsme ani zdaleka.

Chci do své ložnice vrátit život

Jednu dobu jsem Přemka přemlouvala, ať si zajde k lékaři a nechá si předepsat něco na libido, erekci, zkrátka cokoliv, co mu umožní opět se mnou spát. Ale nepomohlo mi to. Lékaře se bojí. Myslí si, že když se tam ve svém věku ukáže jednou, už to neskončí. Co mám dělat s tím mým dědkem?

Dala jsem mu ultimátum. Buď se začne hýbat a probere se k životu, nebo mu přestanu vařit. To už se trochu lekl. Minulý týden se mi chlubil, že šel pěšky po schodech. Vím o tom, celý barák to ví, protože bylo slyšet jeho funění. Ale to není důležité, potřebuji, aby se dostal do formy a opět jsme si mohli užívat v ložnici.

Na to, abych tam dole vyschla jako stará studna uprostřed pouště, se ještě vůbec necítím. Tak nám držte palce...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články