Štěpán (51): Manželka se mnou nechce spát. Začal jsem počítat její výmluvy, je jich víc jak dvacet

Štěpán (51): Manželka se mnou nechce spát. Začal jsem počítat její výmluvy, je jich víc jak dvacet

Štěpán se dostal do situace, kterou zná spousta mužů. S manželkou jsou spolu tak dlouho, že si poněkud zevšedněli. A to i v posteli. Štěpán nedávno začal počítat výmluvy, které jeho žena používá. A dospěl k zajímavému číslu.

Jana Jánská
Jana Jánská 15. 09. 2023 07:00

Ženil jsem se téměř před pětadvaceti lety. Bylo to z lásky a opravdu jsme si to užívali. Někdy jsme v ložnici trávili celé dny. Chápu, že se to postupem času mění. Nejde jenom o to, že jsme spolu moc dlouho, ale také o věk.

Žena špatně snáší stárnutí

Před pár lety jsem zjistil, že moje Magda (47) už nejeví tolik nadšení pro hrátky v ložnici. Přišlo to zhruba ve stejné době, kdy začala být nespokojená se svou figurou. Je pravda, že má nějaké to kilo navíc a lepí se to na ni v těch ne zrovna správných místech, ale mně to nikdy nevadilo.

Pořád ji mám před očima jako tu dvacítku, kterou jsem si kdysi nabrnknul. Ona to ale má jinak. Začala se víc zahalovat a zavírat dveře na koupelně, abych ji náhodou nespatřil. Když jsem občas šel kolem a nakouknul, netvářila se moc nadšeně.

Začala nosit volné šaty, aby schovala svou figuru, přemluvit ji na plovárnu byl nadlidský výkon. Co se dá dělat, mladší a hezčí už nebudeme. Ale myslím si, že člověk by měl věci přijmout takové, jaké jsou.

Manželka mě v ložnici odmítá

Pak se to ale začalo projevovat i v ložnici. Za denního světla nic nebylo, v noci odmítala mít rozsvícenou byť i jen malou lampičku. A poté už se mnou nechtěla spávat vůbec.

Od chlapů z hospody vím, že se to stává. Někdo si to pochvaluje, protože ho to také přestalo bavit, ale já ne. Já mám sex rád. A teď mi to prostě chybí.

Kdyby mě Magda odmítala jen občas, tak bych si řekl, že to nevadí. Jenže jakmile jsem na ni nemohl sáhnout už dva měsíce, bylo toho na mě moc. Neřešil jsem to pomocí milenky, na to já nejsem.

Moje manželka se pořád na něco vymlouvá

Postupem času jsem si všiml, že se Magda umí docela kreativně vymlouvat. Jasně, používá klasiku o bolestech hlavy či únavě, ale pak přišlo třeba to, že byla u kadeřnice a nechce si rozcuchat vlasy. Jindy neměla náladu, protože ji nějaké puberťačky označily za starou paní, když v krámě nešla dostatečně rychle s vozíkem. Když viděla na ulici opuštěného pejska, mluvila o něm smutně snad měsíc...

Začal jsem si tyhle výmluvy zapisovat a někdy je dávám k dobru u piva. Zatím jich mám přes dvacet, ale věřím tomu, že Magda mě ještě má čím překvapit. Lepší by ale bylo, kdyby mě dokázala překvapit tím, že se mnou opět začne spát...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články